Ojciec z trojgiem dzieci nie żyje. Straszne, co się działo z nimi przed śmiercią

Ojciec z trojgiem dzieci nie żyje. Straszne, co się działo z nimi przed śmiercią Źródło: unsplash

Mama musiała uciekać, podczas gdy jej dzieci i ich ojciec umierali w męczarniach. Ten rodzinny dramat wstrząsnął mieszkańcami. Zaczęło się od niewinnej kłótni, skończyło na ogromnej tragedii.

Mama trojga dzieci to jedyna osoba, która przetrwała rodzinny dramat, jaki niedawno rozegrał się na ulicach miasta. Jej pociechy zmarły w okrutnych męczarniach wraz ze swoim ojcem. Bliscy ofiar wciąż są wstrząśnięci.

Mama miała właśnie przewieźć swoje dzieci do szkoły. Rodzina wsiadła już do samochodu, kiedy zaczął się prawdziwy horror. Nagle pojawił się jej mąż i zaatakował kobietę oraz ich wspólne pociechy. Ostatecznie śmierć ponieśli 6-letnia dziewczynka, jej 4-letnia siostra i 3-letni chłopiec. Na koniec napastnik popełnił samobójstwo.

Tylko mama przeżyła rodzinną tragedię

Gdy mama trojga dzieci zobaczyła swojego męża, doznała szoku. Para od niedawna była w separacji, a mężczyzna miał zakaz zbliżania się do rodziny. 42-letni Australijczyk dostał się do samochodu, w którym przebywały ofiary i zaczął wypełniać wnętrze benzyną. Napastnik zdążył podpalić pojazd, zanim członkowie rodziny zorientowali się, co się właśnie dzieje. Samochód natychmiast stanął w płomieniach.

Jakimś cudem mama trojga dzieci wydostała się z samochodu i uciekła. Niestety jej dzieci spłonęły na miejscu w strasznych męczarniach. Po dokonaniu brutalnej zbrodni, 42-letni mężczyzna dźgnął się w klatkę piersiową i umarł niedaleko pojazdu. Służby uznały to za rozszerzone samobójstwo. Rodzina ofiar od dawna przeczuwała, że Australijczyk jest niebezpieczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kontrolował ją, rujnował jej relacje ze wszystkimi, a nawet próbował odciągnąć ją od nas - powiedziała mama kobiety, której udało się uciec i dodała: - Zawsze się go obawialiśmy.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje, żywioł niebawem uderzy w Polskę z destrukcyjną mocą. Żółte alerty dla połowy kraju

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Sprawcą tej wielkiej tragedii okazał się były rugbysta, Rowan Baxter. Mężczyzna miał być agresywny i zazdrosny, a jego niekontrolowane wybuchy złości często kończyły się awanturami. Mama trojga dzieci odeszła od męża i wniosła wniosek o zakaz zbliżania się. Niestety, nawet najdotkliwsza kara nie przywróci życia jej trojgu dzieciom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Wielki smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Nagle zmarł uwielbiany dziennikarz, ogromna tragedia
  4. Ksiądz ujawnił sekrety Anny Jantar. Zwierzyła mu się z największej tajemnicy
  5. Wyszło na jaw, jak niegdyś pracował Jacek z Królowych życia. Niewiarygodne, nikt by się nie domyślił 
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News