Na oczach mamy zbiorowo wykorzystali małą córeczkę. Ale najgorsze miało dopiero nadejść

Na oczach mamy zbiorowo wykorzystali małą córeczkę. Ale najgorsze miało dopiero nadejść Źródło: crimeonline.com

Mama była świadkiem tego, jak jej mała córeczka została zgwałcona. Ale to właśnie ona pozwoliła, by dziecko wykorzystało kilka osób. Jednak najgorsze w tej historii wydarzyło się później.

Mama wydała na świat piękną córeczkę, Victorię. W sierpniu 2016 roku, w ważny dla dziewczynki dzień, doszło do największej tragedii. Bardzo ciężko uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę. 

Wyrodna mama patrzyła na gwałt swojej córeczki

Partner mamy, Fabian Gonzalez i kuzynka Jessica Kelly zgwałcili i okaleczyli dziewczynkę, podczas gdy jej matka patrzyła na to, co robią i zaspokajała się seksualnie. Po brutalnym gwałcie na dziecku, para postanowiła zabić córkę, rozczłonkować jej zwłoki i wepchnąć do wanny. 

Zakrwawione i poćwiartowane ciało odnalazła policja w mieszkaniu, które należało do rodziny zabitej dziewczynki. Sekcja zwłok wykazała, że wszystko, co zostało zrobione dziewczynce, wydarzyło się w jej 10. urodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kara dla gwałcicieli 

W związku z odkryciem, którego dokonała policja, została zatrzymana matka dziewczynki, jej partner i kuzynka. Żadne z nich nie przyznawało się do zarzutów znęcania się, gwałtu i morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. 

Matka dziewczynki dopiero po pewnym czasie przyznała się do zarzucanych jej czynów. W tym momencie prowadzone są równolegle trzy sprawy sądowe, oddzielnie dla każdej z osób, które zamieszane są w śmierć dziecka. Początkowo matce groziło 18 lat pozbawienia wolności, jednak postanowiła dogadać się z prokuratorem i zeznawać przeciwko swojemu partnerowi i kuzynce, w zamian za co może liczyć na złagodzenie kary, która w zależności od decyzji sądu będzie wynosiła od 12 do 15 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Kochanek zamordował męża ukochanej. Wszystko przez jeden SMS
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Historia okrutnego morderstwa nazywana jest najgorszą zbrodnią, jakiej dokonano na dziecku w Nowym Meksyku. Pomimo tego, że od chwili śmierci dziewczynki sprawy nadal nie zostały zamknięte, co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty związane z Victorią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Brałeś kredyt? Polskie banki muszą Ci oddać nadpłacone pieniądze
  2. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  3. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  4. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  5. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  6. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: popularne

Następny artykuł