Mama zobaczyła po obudzeniu widok, jakiego nie zapomni do końca życia. W jej domu obca kobieta rozbierała 2-letniego synka

Mama zobaczyła po obudzeniu widok, jakiego nie zapomni do końca życia. W jej domu obca kobieta rozbierała 2-letniego synka Źródło: Franklin County Police Dept

Mama poszła na chwilę spać, a gdy się obudziła, nie mogła uwierzyć własnym oczom. W swoim własnym domu nie tylko zastała obcą kobietę, ale również zobaczyła jak ta rozbiera jej 2-letniego synka. Wiedziała, że musi działać szybko.

Przerażona mama nie wiedziała, co się dzieje. Widok kogoś obcego w jej domu i co gorsza zajmującego się jej dzieckiem, był dla niej czymś nie do zrozumienia. Partner pomógł jakoś zapanować na sytuacją, a zawiadomione służby w kilka chwil zjawiły się na miejscu. Dalsze wydarzenia są naprawdę szokujące. 

Mama wstała i zobaczyła, jak obca kobieta rozbierała jej syna

Czegoś tak potwornego z pewnością nie zapomni do końca życia. Areiki Hill, mieszkanka amerykańskiego stanu Ohio wyznała, że pewnego dnia udała się na krótki odpoczynek, a gdy zasypiała, prócz niej w domu był jeszcze jej partner i 2-letni synek. Po chwili snu wstała, by zobaczyć co w tym czasie robili jej bliscy, a gdy weszła do łazienki zamarła. 

Jej oczom ukazała się obca kobieta, która właśnie przygotowywała kąpiel dla chłopca. Przerażona Hill zawołała swojego ukochanego i zabierając synka z rąk nieznajomej, zadzwoniła na policję. W tym samym czasie, mężczyzna przytrzymał ją, by nie zdołała uciec, nim funkcjonariusze przybędą na miejsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdumiewające tłumaczenia 

Służby zatrzymały niejaką 22-letnią Elizabeth Hixon, którą następnie odprowadzono na komisariat w celu złożenia wyjaśnień. Kobieta została oskarżona o włamanie, jednak nim poniosła konsekwencje, została zwolniona po wpłaceniu kaucji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Choć sprawa nie ucichła, 22-latka nie zdecydowała się na jakikolwiek komentarz, a tym bardziej na choć kilka słów oficjalnych wyjaśnień. Tymczasem głos zabrała jej matka, która ku zaskoczeniu wszystkich zainteresowanych zdarzeniem wyznała, że jej córka miała dobre intencje. Wciąż jednak nie wiadomo, w jaki sposób i dlaczego Hixon weszła do domu Hill i przede wszystkim, co skłoniło ją do wykąpania 2-letniego chłopca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Źródło: tvp info 

Następny artykuł