Mama i syn śpieszyli na pomoc bliskiej osobie. Zderzyli się ze sobą, napłynęły najgorsze informacje

Mama i syn śpieszyli na pomoc bliskiej osobie. Zderzyli się ze sobą, napłynęły najgorsze informacje Źródło: Pixabay/diegoparra

Mama, podobnie jak syn, wsiadła za kierownicę auta i udała się w drogę. Spieszyli się do babci, którą oboje kochali, a która miała problemy zdrowotne. Niestety, ostatecznie doszło do wypadku, który był tragiczny w skutkach.

Mama od zawsze była dobrym kierowcą, podobnie jak jej syn. Tamtego feralnego dnia doszło do tragedii - zderzyły się dwa ich samochody. Nie dojechali do babci, która potrzebowała pomocy, to teraz oni potrzebowali jej. Policja przedstawiła smutny finał sprawy.

Mama dostała złe wiadomości o stanie zdrowia bliskiej osoby. Spieszyła na pomoc

17 czerwca przed godziną 9:00 rano doszło do wypadku w Ostrowie Wielkopolskim. Mama wraz z 35-letnim synem dostali informację o zasłabnięciu ich ukochanej babci. Oboje natychmiast udali się w drogę do domu, by być przy kobiecie. Mama zwolniła się nawet tego dnia ze swojej pracy w urzędzie. Wsiedli każde do swojego auta, a ich zderzenie nastąpiło na skrzyżowaniu Traugutta i Skorupki.

59-letnia kobieta jadąca Peugeotem wymusiła pierwszeństwo przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na główną. Przez to z dużą siłą zderzyła się z Range Roverem, którym kierował właśnie jej syn. Peugeot przebił płot i wjechał do ogródka, z kolei Range Rover miał kompletnie zniszczony przód. Świadkowie zdarzenia natychmiast zawiadomili policję, straż oraz pogotowie. Okazało się, że mama mężczyzny była najbardziej poszkodowana, on także był ranny.

59-latka zmarła 2 miesiące po feralnym zderzeniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec złych wiadomości. Podczas, gdy na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej, zaczęto reanimację mamy. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca i natychmiast zabrano ją do szpitala. Wydawało się, że jej stan jest stabilny, lecz dziś wyszło na jaw, że zmarła 2 miesiące po wypadku. Jej pogrzeb odbył się w poniedziałek. Prokuratura prowadziła śledztwo, które miało wyjaśnić okoliczności wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

- Prokuratura umorzyła to postępowanie, ponieważ ostatecznie zdarzenie to nie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Jedyną osobą poszkodowaną był sprawca zdarzenia, dlatego zgodnie z Kodeksem Karnym jest to kolizja - powiedział Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Mama umarła na skutek wypadku.

fot. ostrow24.tv

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł