Trójka małych dzieci została bez mamy, pani Aneta umarła tragicznie. Rodzina błaga o pomoc

Trójka małych dzieci została bez mamy, pani Aneta umarła tragicznie. Rodzina błaga o pomoc Źródło: Pixabay/AnnieSpratt

Mama trójki dzieci zginęła tragicznie w strasznym wypadku. Kobieta piła kawę z przyjaciółką. Gdy chwilę później wsiadła do auta, nie zdawała sobie sprawy z tego, że widzi swoje dzieci po raz ostatni. Trójka osieroconych dzieci potrzebuje teraz ogromnej pomocy i wsparcia. Wszyscy bardzo ucierpieli w okropnym wypadku.

Mama trójki dzieci zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. 36-letnia kobieta wypiła kawę z przyjaciółką, po czym wsiadła do auta razem ze swoimi dziećmi - 14-letnią Olą, 6-letnią Alą oraz zaledwie 2-letnim Antosiem. Niestety po drodze doszło do tragicznego wypadku, kobieta zginęła na miejscu. Teraz jej dzieci potrzebują ogromnej pomocy.

Mama zmarła w tragicznym wypadku, rodzina błaga o pomoc

Do okropnego zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie 9 czerwca. Na krajowej drodze nr 8 na wysokości Płońska poruszała się pani Aneta z dziećmi samochodem marki audi. Nagle w ich auto uderzyła ciężarówka z naczepą. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować 36-letniej kobiety. Z kolei dzieci trafiły do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Dzieci trafiły do jednego z warszawskich szpitali, ich stan na początku został określony na bardzo ciężki. Dzieci powoli wracają do zdrowia, czeka je jednak długie leczenie i rehabilitacja. Najmłodszy synek wrócił już do domu, jego życie nie jest zagrożone. 6-letnia córka doznała poważnych obrażeń organów wewnętrznych oraz głowy. Najstarsza córka także została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Dziewczynka doznała wstrząsu mózgu i licznych złamań, pomyślnie przeszła skomplikowaną operację nóg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzina zmarłej kobiety jest wstrząśnięta, nie są w stanie uwierzyć, że nigdy już nie zobaczą kobiety. Ich tragedia poruszyła wiele serc. Ksiądz proboszcz z Sarbiewa prosi o modlitwę za poszkodowaną rodzinę. Rodzina wystosowała apel o oddawanie krwi dla najstarszej córki, wiele osób na niego odpowiedziało. Ruszyła również zbiórka pieniędzy i licytacje od darczyńców, by wspomóc poszkodowane w wypadku dzieci. Do akcji dołączyło się również Stowarzyszenie Strzeleckie Spłonka czy Stowarzyszenie "Idziemy Na Spacer".

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

2. Ważne informacje dla wszystkich pacjentów. Dotyczą recept i skierowań na badania

Według wstępnych ustaleń policji, ciężarówka jadąca w stronę Mławy zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzyła się z audi. Kierowca ciężarówki to 47-letni mieszkaniec powiatu ełckiego. Mężczyzna był trzeźwy, usłyszał zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz spowodowania ciężkich obrażeń u trójki dzieci. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane poraża
  2. Anna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do siec

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News