Spożywała obiad z przyszłym zięciem. Niedługo potem odkryła zdjęcie, które jej córka musiała koniecznie zobaczyć przed ślubem

Spożywała obiad z przyszłym zięciem. Niedługo potem odkryła zdjęcie, które jej córka musiała koniecznie zobaczyć przed ślubem Źródło: Facebook

Mama nie mogła uwierzyć, że jej córka wkrótce wyjdzie za mąż. Kiedy dziewczyna przedstawiła jej przyszłego zięcia, kobietę zaczęło prześladować dziwne przeczucie.

Mama nie mogła przestać przyglądać się narzeczonemu swojej córki podczas wspólnego obiadu. Gdy tylko go zobaczyła, zaczęło męczyć ją dziwne przeczucie. Wszystko stało się jasne, kiedy po jakimś czas zaczęła przeglądać rodzinne fotografie. Znalazła zdjęcie, które musiała natychmiast pokazać córce.

Mama miała dziwne przeczucie

Mama Heidi była bardzo szczęśliwa, kiedy usłyszała, że jej córka planuje wyjść za mąż. Pani Parker nie mogła się doczekać, kiedy pozna Eda Savitta, narzeczonego młodej kobiety. Choć para była ze sobą już 4 lata, chłopak nie miał jeszcze okazji poznać rodziny swojej ukochanej. Kiedy Ed pojawił się w domu rodziców swojej przyszłej żony, pani Parker nie mogła przestać mu się przyglądać. Gdy tylko zobaczyła chłopaka, natychmiast zaczęło ją męczyć dziwne przeczucie, jednak nie chciała roztrząsać sprawy przy stole.

Wszystko wyjaśniło się kilka tygodni przed ślubem Heidi i Eda. Pani Parker przeglądała rodzinne albumy z fotografiami, nagle zauważyła zdjęcie, które sprawiło, że zamarła z wrażenia. Jej przeczucia okazały się słuszne, już kiedyś widziała tego chłopca. Nie mogła dłużej czekać, postanowiła natychmiast pokazać zdjęcie swojej córce.

Mama znalazła zdjęcie, natychmiast musiała pokazać je córce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Heidi i Ed spotkali się po raz pierwszy o wiele lat wcześniej, niż przypuszczali. Zdjęcie, które znalazła kobieta, zostało zrobione podczas wakacji w Turcji, na które w 1997 roku wybrała się rodzina Parkerów. Na fotografii widać małą dziewczynkę w towarzystwie kolegi, z którym bawiła się przy basenie. Tym chłopcem okazał się jej obecny narzeczony, bowiem jego rodzina spędzała tego roku wakacje w tym samym miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Narzeczeni byli w szoku. Rodzina Savittów również przeszukała swoje rodzinne archiwum ze zdjęciami i odnalazła bardzo podobne fotografie, na których ich synowi towarzyszyła Heidi. Przyszła para młoda zyskała pewność, że są sobie przeznaczeni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów
  4. Zacznie się już za kilka godzin, będzie niebezpiecznie. Specjaliści ostrzegają, niszczycielska siła cyklonu uderzy w Polskę
  5. Robił w lesie paskudne rzeczy. Myślał, że jest sam, ale wszystko nagrała ukryta kamera
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News