Dziewczynka zmarła mając 6 lat. 3 dni po śmierci w jej szufladzie mama odkryła sekretną rzecz i zalała się łzami

Dziewczynka zmarła mając 6 lat. 3 dni po śmierci w jej szufladzie mama odkryła sekretną rzecz i zalała się łzami Źródło: YouTube / NotesLeftBehind

Mama dziewczynki zalała się łzami, gdy odkryła, co jej zmarła córka zostawiła w szufladzie. Rodzice nie mieli pojęcia, że ich dziecko zrobi taką rzecz.

Mama straciła córkę wyjątkowo wcześnie, dziewczynka bowiem zmarła mając zaledwie 6 lat. Dziecko zmagało się z nowotworem mózgu, a pod koniec życia nie było już w stanie nawet mówić. Kiedy kilka dni po śmiercią dziewczynki kobieta zajrzała do jej szuflady, natychmiast zalała się łzami wzruszenia.

Mama sprzątała w szufladzie zmarłej córki, nie spodziewała się takiego odkrycia

U Eleny Desserich lekarze zdiagnozowali nieuleczalny nowotwór mózgu. Choroba była w bardzo zaawansowanym stanie, medycy dawali dziewczynce 3 miesiące życia. Rodzice byli zdruzgotani, ale do końca wspierali swoje dziecko w codziennej walce z chorobą. Niestety Elena z dnia na dzień miała coraz większe problemy z funkcjonowaniem. W ostatnim etapie choroby nie była nawet w stanie mówić. Porozumiewała się z rodzicami i siostrą za pomocą karteczek, na których pisała i rysowała to, co chciała im przekazać.

Rodzice dziewczynki nie zdawali sobie jednak sprawy, że Elena zapisała dużo więcej karteczek, niż im pokazała. Dziewczynka postanowiła poukrywać tajne wiadomości do swoich bliskich w całym domu. Mama Eleny odkryła jej sekret, kiedy kilka dni po śmierci córki zajrzała do jej szuflady. Wtedy wyszło na jaw, że jej ukochana pociecha była zupełnie świadoma tego, że umiera, choć lekarze i rodzice starali się przed nią ukrywać prawdę.

Mama odkryła sekret dziewczynki. Zalała się łzami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na karteczkach, które Elena poumieszczała w całym domu, jest zapisanych wiele słów o tym, jak bardzo kocha swoją rodzinę. Dziewczynka rysowała portrety bliskich, a nawet zamieszczała na nich porady dla młodszej siostry. Rodzice niesamowicie wzruszyli się odkrytym sekretem, a po jakimś czasie wpadli na wspaniały pomysł.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Magdy Gessler z ojcem. Restauratorka rzadko o nim mówi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Karteczki Eleny zostały wydane w formie książki, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na badania, mające na celu pokonywanie nowotworów. Dzięki temu wzruszający gest 6-latki przyczyni się do walki z tą straszną chorobą i być może pomoże uratować życie innych dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

źródło: Niewiarygodne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News