Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać

Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać Źródło: Jukin Media

Mama, która spodziewała się dziecka, udała się na kolejne badanie USG. Nie podejrzewała jednak, że usłyszy tam coś takiego. W jednej chwili zrozumiała, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo, nie potrafiła powstrzymać łez.

Chyba każda mama, która wyczekuje swojego maleństwa, z wielkim przejęciem udaje się na kolejne badanie, obawiając się, czy z jej potomkiem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Gdy po jednym z pierwszych USG lekarz zapewni ją, że dziecko rozwija się prawidłowo, kolejnym, którego będzie tak wyczekiwać, jest badanie zdradzające płeć.

Przyszli rodzice za każdym razem podtrzymują, że najważniejsze, by maleństwo urodziło się zdrowe, a cała reszta nie ma dla nich większego znaczenia. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy po informacji lekarza ich oczy zachodzą łzami. Ta para nie była w stanie powstrzymać emocji, gdy przejęta specjalistka poinformowała ich o swojej niespodziewanej obserwacji.

Przyszła mama udała się na USG. Gdy usłyszała słowa lekarki, zalała się łzami

Para zupełnie nie spodziewała się, że dowie się czegoś takiego o swoim potomku. Ciąża była ich największym marzeniem, a liczna rodzina celem, który mieli zamiar zrealizować. Gdy starania o maleństwo w końcu zakończyły się sukcesem, stali się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Przebierając nogami wyczekiwali badania, które odpowiedziałoby im na pytanie, czy dziecko rozwija się prawidłowo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Równocześnie ogarniał ich stres i szczęście, a każdy kolejny dzień, przybliżających ich do USG, tylko nasilał te emocje. W końcu nadeszła wielka chwila, której tak bardzo pragnęli. Mężczyzna postanowił wszystko nagrać, by mieć wzruszają pamiątkę dla siebie i bliskich. Para spodziewała się, że badanie będzie dla nich wzruszające, jednak żadne z nich nie przewidziało, że łez będzie tak wiele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Gdy tylko lekarka rozpoczęła USG, zaczęła dokładniej przyglądać się w monitor, jakby nie dowierzając w to, co na nim zobaczyła. Przejęci przyszli rodzice nie rozumieli jej zachowania, jednak gdy poznali prawdę, oboje się rozpłakali. Zrozumieli, że ich życie zmieni się jeszcze bardziej niż przeczuwali, bowiem specjalistka poinformowała, że będzie to nie jedno dziecko, a dwoje. Wieść, że zostaną rodzicami bliźniaków wprawiła ich w niesamowitą radość, choć w pierwszej chwili nie mogli w to uwierzyć. Wzruszającym nagraniem pochwalili się w sieci, gdzie internauci podzielają ich emocje. 

Pierwsze USG i... tego się nie spodziewali na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakłuwał żonie pośladki igłami i wyrzucał bez ubrań z domu. Najgorsze stało się gdy zaszła w ciążę, mąż nie miał odrobiny litości
  2. Filmik ma już ponad 2 miliony wyświetleń! Właściciel nagrał jak rozmawia ze swoim kotem, będzie płakać ze śmiechu
  3. Obudził ją ostry ból brzucha. Zobaczyła na sobie zagrożenie, w pośpiechu zawołała męża
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News