Słyszy jak ratownicy mówią, że zaraz umrze. "Leżę tu i umieram mamo", treść liściku w jej dłoni zawiera cenne informacje

Słyszy jak ratownicy mówią, że zaraz umrze. "Leżę tu i umieram mamo", treść liściku w jej dłoni zawiera cenne informacje Źródło: .

Mama przeczytała wstrząsający list, od której dostała gęsiej skórki. Nastolatka została potrącona przez samochód. Umierała, słysząc interwencję ratowników i policji. Przed swoją śmiercią zdołała napisać kilka słów, które wyjaśniły przyczynę jej śmierci, a także pokazały jej ostatnie chwile.

Mama przybyła na miejsce wielkiej tragedii. Jej ukochana córka, która wracała z imprezy, została potrącona przez kierowcę i usunęła się z drogi. Przed śmiercią nastolatka zdążyła zanotować kilka swoich ostatnich słów i schować je w ręce. Wiadomość wstrząsnęła dogłębnie matką.

Mama dostała list od zmarłej córki. Wstrząsające słowa dziewczyny

Do tragedii doszło w Stanach Zjednoczonych. Nastoletnia dziewczyna, która wracała z imprezy od znajomych, została potrącona przez jadącego z zawrotną prędkością kierowcę. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Wykazał to list, który sporządziła nastolatka. Słyszała, jak policja bada sprawcę wypadku.

- Ja też zaczęłam już iść, ale gdy tylko wyszłam na ulicę, inny kierowca mnie nie zauważył i uderzył we mnie z pełnym impetem. Wypadłam na jezdnię. Leżąc, usłyszałam, jak policjant powiedział: "Sprawca wypadku jest pijany". Mamo, on jest pijany, a to ja jestem osobą, która za to zapłaci! - pisała nastolatka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczny koniec listu

Z treści zostawionego przez nastolatkę pisma możemy dowiedzieć się, że Amerykanka była świadoma swojego końca i zapisywała słowa resztkami sił.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

- Leżę tu i umieram, Mamo… Chciałabym, abyś była przy mnie, jak najszybciej. Jak mogło mi się to przytrafić? Moje życie pękło jak balon. Wszędzie wokół jest krew. Większość moja. Usłyszałam, jak ratownik mówi, że zaraz umrę. Dlaczego ludzie piją, Mamo? To może zrujnować całe życie. Bardzo mnie boli, Mamo. Czuję, jakby ktoś przeszywał mnie nożem. Powiedz braciszkowi, żeby nie płakał. Powiedz tacie, żeby był dzielny. A kiedy już odejdę do nieba, napiszcie na moim grobie "Córeczka tatusia" - brzmiały ostatnie słowa dziewczyny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan wprowadza NOWY GRZECH. Wielu będzie bardzo zdziwionych
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Popularne

Następny artykuł