Mama urodziła zdrowego ślicznego bobaska. Jednak okazało się, że dokładnie w tym samym czasie urodził się ktoś jeszcze

Mama urodziła zdrowego ślicznego bobaska. Jednak okazało się, że dokładnie w tym samym czasie urodził się ktoś jeszcze Źródło: .

Mama urodziła dziecko i miała mnóstwo powodów do szczęścia. Nie wiedziała wówczas, że w tym samym momencie urodził się ktoś jeszcze. Stwierdziła, że nie może nie zareagować na taką sytuację.

Mama bardzo cieszyła się, gdy narodziny jej dziecka zakończyły się bez najmniejszych komplikacji. Dziecko było w pełni zdrowe i już po chwili mogło trafić w ręce uradowanych rodziców. Wydawałoby się, że w jej życiu nie wydarzy się już nic równie radosnego, jednak wszystko zmieniło się już po kilku dniach. Wszystko przez interesujące odkrycie.

Kobieta dowiedziała się, że w tym samym czasie na świat przyszedł ktoś jeszcze. Młoda mama postanowiła zareagować najszybciej, jak było to możliwe. Od tego momentu jej rodzina czuła się jeszcze szczęśliwsza, w tym malutki chłopiec, który miał okazję spędzać swoje najmłodsze lata w towarzystwie przyjaciela.

Mama zwróciła uwagę na nietypowe narodziny

Ivette Ivens zauważyła bardzo interesujący fakt podczas codziennego czytania gazety. Okazało się, że w dniu, gdy na świat przyszedł jej malutki synek Dylan, urodził się mały piesek, którego dotyczyło ogłoszenie zamieszczone w prasie. Zwierzę było przeznaczone do adopcji, a zgłosić się po nie mógł każdy chętny. Kobieta nie mogła być obojętna.

Stwierdziła, że jej synek z pewnością będzie szczęśliwy, gdy zrozumie, że jego zwierzak przyszedł na świat dokładnie tego samego dnia, co on. Przygarnęła pieska, a potem wszystko potoczyło się tak, jak mogłaby sobie wymarzyć. Zwierzę zaprzyjaźniło się z małym chłopcem i towarzyszyło mu podczas codziennych czynności. Dziecko i pies zostali przyjaciółmi.

Mama postanowiła przygarnąć pieska

Kobieta chwaliła się potem, że piesek towarzyszy dziecku w okresie dorastania. Zauważyła niespotykaną więź, która ich połączyła. Gdy Dylan brał coś do buzi, jego czyn od razu powtarzał pies. Zwierzę nie opuszczało chłopca nawet na moment.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda mama miała przeczucie, że narodziny jej syna i pieska w tym samym momencie nie mogły być przypadkiem. Okazało się, że jej pomysł dał początek prawdziwej przyjaźni, która z pewnością potrwa jeszcze przez długie lata. Chłopiec jest zachwycony swoim zwierzakiem, a pupil nie może nacieszyć się obecnością maleństwa. Każdy cieszy się z pomysłu Ivette.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. 85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną. Aż zaniemówiła
  4. Policjanci zatrzymują babcię, która gubi na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiadują skąd je ma, są w szoku!
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Gdy spojrzała w lustro, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
  6. Policja przekazuje informacje ws. Piotra Woźniaka. Poszukiwania męża gwiazdy TVN wstrzymano 
     

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News