Pilne spotkanie rodziny Staraków! Trwa walka z czasem

Pilne spotkanie rodziny Staraków! Trwa walka z czasem Źródło: Screen/ YouTube/ Onet News

Rodzina zaginionego - jego mama, ojczym i żona - uważnie śledzą akcję poszukiwawczą i liczą, że Piotr Woźniak-Starak zostanie odnaleziony żywy. Media donoszą, że wynajęli oni swoich specjalistów, którzy pomagają służbom.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka, czyli mama - Anna, ojczym Jerzy i żona - według mediów przebywają teraz w okolicach miejsca wypadku i nie pozostają w tej trudnej sytuacji bierni. Starają się pomóc służbom w poszukiwaniu zaginionego.

Ojczym, mama i żona czekają na efekt akcji

Wciąż trwa akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka. Słynny producent filmowy wypadł w niedzielę rano z motorówki, którą pływał po jeziorze Kisajno. Towarzysząca mu kobieta dopłynęła do brzegu o własnych siłach, zaś sam miliarder - zaginął. 

Obecnie poszukiwania zakrojone są na szeroką skalę. Jak mówi w rozmowie z portalem Na Temat osoba z warmińsko-mazurskiej policji, do akcji dołączyli policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, a także chętni z MOPR i WOPR. Jeżeli warunki atmosferyczne nie przeszkodzą, poszukiwania będą trwały aż do skutku. Na ich efekt niecierpliwie czeka rodzina zaginionego, która zebrała się w rezydencji nieopodal miejsca wypadku. Teraz liczy się już każda minuta.

Rodzina wynajmuje specjalistów. Pomogą w akcji

Według doniesień mediów, bliscy miliardera zebrała się w rezydencji rodzinnej w Fulendzie, a więc nad jeziorem, w którym zaginął Piotr Woźniak-Starak. Na miejscu mają być mama miliardera, jego ojczym oraz żona. Rodzina chce być na miejscu, gdy służby będą miały jakiekolwiek informacje na temat zaginionego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie trwa wyścig z czasem - poszukiwania trwają już długo. Jak nieoficjalnie donosi portal Wirtualna Polska, rodzina Staraków postanowiła wynająć zewnętrznych specjalistów, którzy mieliby pomóc służbom w poszukiwaniach zaginionego miliardera. WP podaje, że są to płetwonurkowie, zatrudniono także prywatną firmę detektywistyczną. Ludzie wynajęci przez rodzinę Piotra Woźniaka-Straka mają być grupą specjalistów doświadczonych w poszukiwaniach podwodnych. Dysponować mają nowoczesnym sprzętem, który pomoże w pracach na dużych głębokościach.

Dzisiaj grzeje: 1. Makabryczne informacje mediów. Kawałki ubrań Piotra Woźniaka-Staraka miały zostać znalezione na śrubie motorówki

2. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie

Piotr Woźniak-Starak i druga pasażerka łodzi wypadli za burtę prowadzonej przez miliardera motorówki, gdy ta robiła zwrot. Kobieta dopłynęła do brzegu i zawiadomiła o wypadku. Doszło do niego około 4 nad ranem w niedzielę. Poszukiwania trwają więc już kolejną dobę.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Cała prawda o nowej prezydent Gdańska! Ujawniono, czym zajmowała się w przeszłości. Pospadacie z krzeseł
  3. Pierwsza reakcja Agnieszki Szulim na zaginięcie męża wprawia w osłupienie. Ludzie którzy wcześniej ją wspierali, teraz zamilki
  4. Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!
  5. Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzchnię

Źródło: Na Temat, Radio Zet

Następny artykuł