Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło

Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło Źródło: pikio.pl

Mama Dawidka musi się zmierzyć z wielką żałobą. Kobieta, która w ciągu kilku godzin straciła męża i dziecko przez ponad dziesięć dni czekała na jakiekolwiek informacje dotyczące swojego zaginionego synka. Znana psycholog postanowiła powiedzieć, co musi czuć kobieta, tak dramatycznie doświadczona przez los. Te słowa są wstrząsające.

Mama Dawidka jest postacią niesamowicie tajemniczą. Kobieta, która przez ostatnie dziesięć dni była w stałej współpracy z policją została brutalnie pokrzywdzona przez los - na początku sama nie wiedziała, co stało się z jej synem, a samobójstwo męża mogło wskazywać na najtragiczniejszy możliwy scenariusz. Znana psycholog postanowiła powiedzieć o tym, co musiała czuć kobieta. Te słowa potrafią złamać serce.

Mama Dawidka w samym środku koszmaru. Znana psycholog komentuje

Zdaniem Moniki Dreger, to co dzieje się obecnie z psychiką matki Dawida Żukowskiego jest nieopisanym koszmarem. Założycielka Warszawskiej Grupy Psychologicznej wskazuje, że strata dwóch ważnych osób w swoim życiu musi być wprost nieopisanym bólem i kobieta przez długi czas będzie jeszcze dochodzić do sprawności psychicznej.

- Powrót do normalnego funkcjonowania nie będzie szybki i łatwy. Zdecydowanie trudniejszą kwestią w tym przypadku będzie strata dziecka niż strata męża. Na pewno potrzebne będą działania terapeutyczne, być może również wsparcie farmakologiczne. Ważne jest też wsparcie rodziny i bliskich. To będzie bardzo długi proces - mówi Dreger

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Dreger o ojcu Dawidka. Paweł Ż. mógł planować morderstwo

Znana psycholog postanowiła się pochylić także nad stanem psychicznym Pawła Ż.  Jej zdaniem, ostatnia rozmowa małżeństwa mogła być motywem, które popchnęło mężczyznę do popełnienia zabójstwa własnego dziecka i późniejszego popełnienia samobójstwa.

- Trudno spekulować na temat stanu psychicznego sprawcy. Nie wiadomo również, jaki wpływ mogła mieć na niego ostatnia rozmowa z żoną. Jeśli zabójstwo było wcześniej zaplanowane, prawdopodobnie nie wpłynęła ona na decyzję mężczyzny. Nie wiemy, czy żona mogła w jakikolwiek sposób odwieść go od tego kroku - mówi założycielka Warszawskiej Grupy Psychologicznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Policja mogła znaleźć wcześniej Dawidka? Ponure ustalenia mediów
  4. Policja poinformowała właśnie w TVN o odnalezieniu 5-letniego Dawidka. Tragiczny finał poszukiwań
  5. Kobieta wrzuciła staruszkę pod pociąg. Nagranie z miejskiego monitoringu przeraża
  6. Policja pilne wezwała Jackowskiego ws. Dawidka. Kulisy finału poszukiwań ścinają z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News