Mały synek przed śmiercią poplamił dywan. Dopiero po 14 latach do zrozpaczonej mamy doszła najboleśniejsza prawda

Mały synek przed śmiercią poplamił dywan. Dopiero po 14 latach do zrozpaczonej mamy doszła najboleśniejsza prawda Źródło: Pexels / Juan Pablo Serrano Arenas

Mama była wściekła, kiedy zobaczyła plamę na dywanie, która pojawiła się przez nieuwagę małego synka. Miesiąc później okazało się, że chłopiec ma raka. Po jego śmierci kobieta codziennie przyglądała się rzeczonym śladom, aż w końcu dotarło do niej coś ważnego.

Mama czwórki dzieci powinna oczywiście charakteryzować się ogromną cierpliwością. Czasami zdarza się jednak, że zmęczenie i złość ostatecznie dają się we znaki. Heather naprawdę się wściekła, gdy na nowym dywanie zauważyła wielką plamę z tuszu. Okazało się, że jeden z jej synów w niewiadomych okolicznościach pobrudził siebie oraz wszystko wokół. Kobieta nie ukrywała, iż gdy myła jego ręce z tuszu, po jej policzkach płynęły łzy wściekłości.

Mama straciła ukochanego synka

Miesiąc później u chłopca zdiagnozowano niespodziewanie bardzo rzadki nowotwór. Choć od razu rozpoczęto leczenie, dziecko zmarło tuż przed swymi 6. urodzinami. Heather była załamana i całkowicie zdruzgotana tą stratą. Plama, jaką malec zrobił na dywanie, nadal nie chciała się za to sprać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14 lat po tych dramatycznych zdarzeniach kobieta niespodziewanie została zawołana do salonu przez swoją córeczkę. Dziewczynka powiedziała, że przez przypadek wylała na ten sam dywan trochę soku. Bała się reprymendy, której ostatecznie nie otrzymała. Gdy Heather spojrzała na plamę, przypomniała jej się scena, kiedy to zdenerwowała się na zmarłego synka. Od razu coś w niej pękło.

Heather zrozumiała coś bardzo ważnego

- Wciąż tam była… Tyle, że teraz, stale przypominała mi o moim synu, o mojej frustracji z powodu czegoś tak trywialnego, czegoś tak nieistotnego. (...) Oddałabym wszystkie rzeczy, które mam, miliony dywanów i pozwoliła zrobić miliony plam za jeden choćby dzień z moim synem - przekazała Heather.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w zachodniej Polsce. 18-latek zmarł na komisariacie, przyczyna śmierci jest dobijająca
2. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?

Jak powiedziała, tego dnia zrozumiała, że wszyscy powinni "znaleźć błogosławieństwo w tym bałaganie i skupić na tym, co jest w życiu najważniejsze". Koniec końców dywan, choć wywołał ogromne emocje, nie miał przecież żadnego znaczenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba
  2. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo
  3. Nie jest dobrze. Beata Tyszkiewicz opadła z sił, jest zrezygnowana
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. Widzowie wpadli w furię. Najlepszy serial TVP nieoczekiwanie znika z telewizji, miliony fanów zawiedzionych
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News