Mama myślała, że urodziła martwe dziecko. 30 lat później wydała się straszna prawda, która zatrzęsła jej światem

Mama myślała, że urodziła martwe dziecko. 30 lat później wydała się straszna prawda, która zatrzęsła jej światem Źródło: Unsplash/Jordan Whitt

Mama była przekonana, że swoje drugie dziecko straciła na zawsze. Została okrutnie okłamana. Gdy w końcu po latach udało jej się odnaleźć swoją pociechę, ta przeszła zaskakującą metamorfozę. Kobieta nie mogła się spodziewać, że spotka zupełnie innego człowieka.

Mama urodziła drugie dziecko w wieku zaledwie siedemnastu lat. Kobieta tego chciała zająć się dzieckiem, ale nie pozwoliła jej na to własna rodzina. Rodzice uznali, że jest za młoda na taką odpowiedzialność i podjęli za nią bardzo poważną decyzję.

Nie wiadomo, co czuła babcia dziecka, gdy zabrała je od biologicznej matki i oddała do adopcji, ale ewidentnie ciężko było jej nad tym przejść do porządku dziennego. Brutalnie okłamała młodą mamę mówiąc, że dziewczynka, która przyszła na świat cała i zdrowa, zmarła tuż po porodzie.

Mama wpadła w rozpacz, myślała, że jej dziecko nie żyje

Kobieta nie miała żadnych podstaw ku temu, aby wątpić w słowa własnej matki. Nie wiedziała, że ta próbując ją ochronić przed przedwczesnym rodzicielstwem, brutalnie ją okłamała. Następne lata przeżyła w przeświadczeniu wielkiej straty. Z pewnością nie raz czule wspominała małą Kristin, którą trzymała w ramionach ledwie kilka minut. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie miała pojęcia o tym, że ledwo pięć dni po urodzeniu dziewczynki, dziecko zostało zaadoptowane i wychowywało się z kochającymi rodzicami w Las Vegas. Kobieta bardzo przeżywała stratę. Zauważyła to jej pierwsza córka, Tiffany. Tknięta nieomal nadnaturalnym przeczuciem, namówiła matkę do wykonania testu DNA. Wtedy dokonały niesamowitego odkrycia.

Jej dziecko zmieniło płeć, ale to nie zmieniło jej podejścia do dziecka

Testy DNA nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Drugie dziecko kobiety żyło i miało się dobrze. Co więcej, ostatnio zostało ojcem. Kobiecie ciężko było uwierzyć w to, co zobaczyła w systemie komputerowym, ponieważ pamiętała, że na świat przyszła dziewczynka.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Gdy zobaczyła swoje dziecko, decyzja o zmianie płci nijak nie wpłynęła na jej wzruszenie. Była szczęśliwa widząc, że jej pociecha ułożyła sobie życie po swojemu i podjęła tak odważną decyzję, która pozwoliła jej być sobą - oraz zostać ojcem. Do spotkania między matką a synem ma dojść 24 listopada i z doniesień mediów wynika, że oboje nie mogą się go doczekać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka BEZCZELNIE oszukiwała swoich klientów. Kara dla sklepu będzie olbrzymia
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: o2

Następny artykuł