Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie
Pixabay/Tania Van den Berghen
- 19 Września 2019

Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Mama tej rocznej dziewczynki próbowała ją uśpić w bardzo niekonwencjonalny sposób. Śmiertelnie niebezpieczna substancja w mgnieniu oka spustoszyła organizm jej córki. Ojcu dziecka mówiła, że nie skrzywdziła dziewczynki z premedytacją.

Mama chciała pomóc córeczce w zasypianiu, ale sprowadziła na nią straszliwą śmierć. 33-letnia kobieta miesiącami regularnie wcierała w dziąsła dziewczynki fentanyl, w świecie medycznym uważany za substytut heroiny. Jest stukrotnie silniejszy od morfiny. To cud, że dziewczynka przeżyła tak długo. Historia ma swój finał w sądzie, gdzie kobieta została oskarżona o spowodowanie śmierci własnej córki.

18-dniowy noworodek dokonał rzeczy, której nie potrafią nawet starsze dzieci. Mocno zadziwieni rodzice natychmiast go nagrali18-dniowy noworodek dokonał rzeczy, której nie potrafią nawet starsze dzieci. Mocno zadziwieni rodzice natychmiast go nagraliCzytaj dalej

Mama zabiła własne dziecko, podając mu heroinę

Kimberly Nelligan, 33-letnia mama z Bangor w Maine w Stanach Zjednoczonych, twierdzi, że nie miała złych intencji. Mimo to prokuratura oskarżyła kobietę o spowodowanie śmierci dziecka. Mama miała podać swojej córce śmiertelnie niebezpieczną substancję - fentanyl - około 15 razy na przestrzeni dwóch miesięcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies przybłąkał się do domu kobietyZnalazła pod drzwiami ledwo żywe, skrajnie wycieńczone zwierzę. Była w ogromnym błędzie myśląc, że to piesCzytaj dalej

Nelligan została zaaresztowana w poniedziałek po południu i oskarżona o stworzenie zagrożenia dla dziecka oraz o nielegalne posiadanie narkotyków. Kobieta nie przyznaje się do winy.

Dokumenty sądowe podają przyczynę śmierci rocznej Jordy - było to ostre zatrucie organizmu fentanylem. Substancja jest stosowana głównie w uśmierzaniu bólu ludzi śmiertelnie chorych, gdy celem staje się nie uleczenie, lecz złagodzenie cierpienia chorego. Jej wpływ na organizm jest bowiem fatalny.

Jak wszystkie substancje z rodzaju opioidów, fentanyl ma silne działanie uspokajające i wpływa na wydzielanie serotoniny, także może również "wspierać" zasypianie - ogromnym kosztem dla zdrowia nawet najsilniejszej osoby dorosłej.

Mama początkowo nie przyznawała się do przyjmowania heroiny, ale potem zmieniła zeznania. Narkotyk miała przyjmować codziennie przez dwa miesiące przed śmiercią swojej córki. Na Facebooku Kimberly Nelligan można zobaczyć wstrząsające dowody w postaci zdjęć narkotyków.

Wedle zeznań ojca zmarłej dziewczynki, kobieta przyznała się do tego, że wcierała substancję w dziąsła dziecka około piętnastu razy. 

- Wiesz, że nie skrzywdziłam naszej córki z premedytacją - miała mu powiedzieć kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

W sumie grozi jej ponad rok w więzieniu oraz około 3 tys. dolarów grzywny. Prokuratura nie wyklucza, że mogą pojawić się kolejne zarzuty, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kobieta przyznała się do podawania fentanylu także dwójce swoich starszych dzieci.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Kot, który się tak zachowuje, może być chory. 12 objawów.12 niepozornych objawów świadczących, że natychmiast musisz zabrać kota do weterynarza. W ten sposób możesz uratować mu zdrowie, a nawet życieCzytaj dalej

źródło: dailymail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News