11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało Źródło: .

Mama małej Kasi nie była w stanie to uwierzyć. Nauczycielka matematyki wpisała do zeszytu jej dziecka tak agresywnie brzmiącą uwagę, że spokojna na co dzień kobieta zawrzała. Bulwersująca sprawa poruszyła internautów, którzy stanęli po stronie matki zdegustowanej zachowaniem matematyczki.

Mama małej Kasi była w szoku, gdy jej córka cała zapłakana wróciła do domu. Na pytanie, co jest powodem smutku dziecka, uczennica pokazała swój zeszyt od matematyki. Jak się okazało, matematyczka ucząca dziecko straciła cierpliwość do dziewczynki i napisała bardzo negatywną uwagę, w stylu, który przeraził i zdenerwował opiekunkę 11 latki.

Mama była w szoku. Niesamowicie przykra uwaga w zeszycie dziecka

Mała Kasia dostała uwagę za nieznajomość ułamków. Obok negatywnej oceny, nauczycielka postanowiła wylać swoje żale względem dziecka i na negatywnie ocenionej pracy domowej napisała kilka, wyjątkowo niemiłych słów.

- Córka jest nieprzygotowana, a robiliśmy to na lekcji. Od trzech tygodni było ćwiczone! - napisała nauczycielka na zeszycie dziecka.

Sam wydźwięk uwagi bardzo zszokował matkę dziecka, która do tej pory starała się zachowywać wyrozumiale względem nauczycieli, a na zebraniach z pokorą słuchała tego, co mają do powiedzenia na temat jej dziecka.

- Zaznaczę, moja znajoma, mama 11-letniej Kasi, nie jest awanturniczą matką, która po każdej złej ocenie, idzie walczyć z nauczycielki. Nie chodzi już nawet o tę jedynkę, lecz sformułowanie uwagi. Od początku do końca jest negatywna, z podkreśleniem tygodni, po których każdy powinien już znać ułamki… Naprawdę? Taka uwaga tylko ciągnie do dna. - napisała przyjaciółka rozżalonej kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nauczycielka nie chce wziąć odpowiedzialności za słabe wyniki Kasi

Według przyjaciółki pokrzywdzonej matki i córki, fakt, że Kasia nie jest w stanie pojąć ułamków, nie wynika z jej złej woli, a po części za wszystko odpowiedzialna jest nauczycielka, która nie tłumaczy dzieciom nic, stawiając przed nimi duże wymagania.

- Nie tylko o uwagę zresztą chodzi. Problem gorszych ocen i nierozumienia matematyki pojawił się, odkąd nauczycielka objęła nauczaniem klasę, do której chodziła znajomej córka. W zeszłym roku dziecko miało dobre oceny, w tym cała klasa plasuje się nie wyżej niż na 3. Na pytanie, jak wyglądają lekcje, uczniowie odpowiadają: – Pani krzyczy na lekcjach, gdy czegoś się nie rozumie - napisała kobieta w internecie.

uploaded

  1. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt

Źródła: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu