4-letni Jaś i jego tata zginęli w ułamku sekundy. Ogromna tragedia, mama chłopca jest zdruzgotana

4-letni Jaś i jego tata zginęli w ułamku sekundy. Ogromna tragedia, mama chłopca jest zdruzgotana Źródło: didgeman/Pixabay

Mama przeżyła niewyobrażalną tragedię. Kobieta zobaczyła, jak w ułamku sekundy ginie jej 4-letni synek Jaś i jego ojciec. Przerażające zdarzenie miało miejsce w jednym z polskich miast.

Mama i żona w ostatnich dniach przeżyła niewyobrażalną tragedię. W jednej chwili straciła ukochanego syna Jasia i męża Radosława. Kobieta ze wszystkich sił starała się uratować najbliższych. Niestety, nie udało się. 

Mama straciła syna i męża w jednej chwili 

Radosław był sołtysem Ciemnika w województwie zachodniopomorskim. 37-letni mężczyzna postanowił pewnego dnia ogrodzić swoje pole ziemniaków. Pojawiały się tam dziki, którym chciał uniemożliwić niszczenie pola. Radosław, przygotowując się do pracy, załadował ciężkie betonowe słupy na przyczepę, a ją podpiął do traktora. 

Ze względu na to, że jego 4-letni syn Jaś lubił jeździć traktorem, Radosław zagrał go ze sobą do pomocy. Mężczyzna nie mógł przewidzieć, że za kilka chwil dojdzie do tragedii, w której zginie nie tylko on, ale także i jego dziecko. 

- Zjeżdżali akurat z górki. Ciągnik był pchany przez podczepioną do niego przyczepę. Na niej były ciężkie betonowe słupki ogrodzeniowe. Radek chciał masą ciągnika wyhamować przyczepę. Ta jednak robiła z ciągnikiem, co chciała - przekazał świadek zdarzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama przybiegła na pole, by ratować rodzinę

Zgodnie z relacją świadka, traktor stanął w poprzek, a za chwilę się przewrócił, przygniatając Jasia i Radosława. Na polu i przed domami stali sąsiedzi, którzy widzieli całe zdarzenie. Wszyscy popędzili w miejsce wywróconego traktora, dobiegła też żona Radosława. Niestety, nikt nie mógł im pomóc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Mama razem z sąsiadami starała się zrobić wszystko, co w ich mocy, ale ogromny ciężar w jednej chwili zmiażdżył Jasia i Radosława. Kiedy na miejscu pojawiły się służby, straż pożarna pomogła podnieść ciągnik, by wydobyć spod niego ciało dziecka i jego ojca. 37-letni mężczyzna i jego 4-letni syn zginęli na miejscu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News