Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczycielka nagle rzuciła się w jego kierunku, niezwykle przejmująca scena

Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczycielka nagle rzuciła się w jego kierunku, niezwykle przejmująca scena Źródło: youtube/Indus Education/

Mama poszła do szkoły syna, by wesprzeć go podczas przedstawienia. Była z niego niezwykle dumna i nie podejrzewała, że jeden z nauczycieli może zrobić coś takiego.

Mama jest w stanie zrobić dla swojego dziecka wszystko, a jej głównym celem jest dbać, by było szczęśliwe i żeby omijały go wszystkie troski. Choć może starać się najlepiej, jak potrafi, bywają sytuacje, których zwyczajnie nie umie przewidzieć, ani tym bardziej w jakikolwiek sposób im zapobiec. Widok jej smutnego potomka jest dla niej wówczas najgorszym z możliwych. 

Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy był na scenie, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku

Amanda Riddle z Nutter Fort z Zachodniej Wirginii była niezwykle dumna, gdy jej 6-letni syn Caleb miał wystąpić w szkole z okazji Święta Dziękczynienia. Nie potrafiła wyrazić swojego szczęścia, a by jak najlepiej zapamiętać ten moment, postanowiła nagrać niesamowite wydarzenie. Kobieta odczuwała też pewien stres, 6-latek bowiem cierpi na łagodną postać autyzmu, jednak w głębi serca czuła, że dziecko poradzi sobie z wyzwaniem. 

Szybko okazało się, że nie będzie miała nawet możliwości się o tym przekonać. Przed Calebem wystąpiło dwóch jego kolegów, a gdy wreszcie nadeszła jego wielka chwila, wydarzyło się coś, co wszyscy zapamiętają do końca życia. Nagle podeszła do niego nauczycielka, która wyrwała mu mikrofon, nim chłopiec zdążył powiedzieć choć słowo. Kilkulatek był załamany - tym bardziej, że nie rozumiał, co się dzieje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tłumaczenia szkoły 

Oburzona Amanda wiedziała, że nie może tego tak zostawić. Jednocześnie czuła złość, ale i żal, że jej ukochanemu synkowi zrobiło się tak przykro. Gdy opublikowała nagranie w sieci, internauci od razu podzielili jej emocje i jawnie krytykowali kobietę, która dopuściła się czegoś takiego względem małego dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Tymczasem rada pedagogiczna szkoły nie sądzi, by nauczycielka zrobiła coś nieodpowiedniego. Ich zdaniem pracownicy w placówce robią wszystko, by dbać o dobro podopiecznych. 

- Czy kogoś by to uraziło, gdyby powiedział jedną kwestię? Bardzo mu na tym przedstawieniu zależało - mówiła rozgoryczona Amanda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

Źródło: webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News