Mama wrzuciła dyktafon do plecaka syna
facebook.com WBRZ Channel 2
Weronika Wasiak - 18 Września 2020

Mama wrzuciła dyktafon do plecaka syna. Kiedy wszyscy usłyszeli, co się nagrało, nauczycielki natychmiastowo zwolniono

Mama nie dowierzała własnym uszom. Gdy wrzuciła dyktafon do plecaka syna miała jeszcze nadzieję, że jej podejrzenia się nie sprawdzą. Niestety, gdy odsłuchano nagranie wszystko stało się jasne.

Gdy mama zaczęła podejrzewać, że w szkole jej dziecka dzieje się coś niedobrego, postanowiła to sprawdzić. Początkowo osobiście udała się do placówki, ale gdy ją zbyto podjęła zdecydowane kroki. Kupiła niewielki dyktafon i wrzuciła go do plecaka syna. Chłopiec, jak gdyby nigdy nic, poszedł na zajęcia, a po powrocie do domu kobieta odsłuchała nagranie. Momentalnie ziemia osunęła się jej pod nogami.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Z ukrytym w plecaku dyktafonem poszedł do szkoły. Gdy jego mama odsłuchała nagranie nie mogła uwierzyć, nauczycielki natychmiast zwolniono

Porażająca historia 12-letniego Camdena, chorego na autyzm, została opisana w materiale stworzonym przez stację WBRZ Channel 2. Dziennikarze zainteresowali się sprawą chłopca po tym jak jego mama, Millisa Davis, ujawniła, co wyprawia się w placówce, w której uczył się syn, a która była przystosowana do opieki nad chorymi na autyzm dziećmi. Przez problemy zdrowotne chłopca kontakt z nim jest bardzo trudny, ale jakiś czas temu zaczęło być jeszcze gorzej. 12-latek stał się agresywny, moczył się w nocy. To zaniepokoiło Millisę, która od razu zaczęła podejrzewać, że za wszystkim musi stać szkoła, do której chodził jej syn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Natychmiast udała się do placówki i podjęła próbę rozmowy z nauczycielkami, które ku jej zaskoczeniu, niemal od razu ją zbyły twierdząc, że należycie zajmują się nastolatkiem. To jednak nie uspokoiło kobiety. Postanowiła inaczej przekonać się, czy za pogarszający się stan jej syna rzeczywiście odpowiada szkoła - kupiła niewielki dyktafon i wrzuciła go chłopcu do plecaka. Gdy 12-latek wrócił do domu, Millisa od razu odsłuchała nagranie. To, co usłyszała, wbiło ją w fotel. Nauczycielki naśmiewały się z Camdena i obrażały go.

- Dlaczego niczego nie napisałeś? Właśnie dlatego nie możesz siedzieć z innymi dziećmi. Masz po prostu napisać to słowo. Czego tu nie rozumieć? - mówiła jedna z opiekunek.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Gdy zdezorientowany i zdenerwowany chłopiec próbował zareagować, ale nie mógł się wysłowić, kobieta zaczęła go przedrzeźniać.

- Ciekawe co by z nim zrobili w j***nej szkole publicznej. Miał iść do szkoły Live Oak Middle. Jasne, nie przetrwałby tam nawet minuty - dodała wyraźnie wzburzona.

Mama nastolatka nie potrafiła powstrzymać łez słysząc, jak nauczycielki zwracają się do jej chorego syna. Natychmiast wrzuciła nagrania do sieci i nagłośniła sprawę. Na reakcję ze strony placówki nie musiała długo czekać - najpierw wystosowano w jej stronę przeprosiny, a później dyscyplinarnie zwolniono pracownice.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News