Mama umierała na ciężką chorobę
UBERVIRAL.DE
Irmina Jach - 18 Września 2020

Młoda mama umierała na ciężką chorobę. Przed śmiercią zrobiła jedną rzecz, która wyciska łzy z oczu

Mama, która zmagała się ze śmiertelnym nowotworem, wiedziała, że nie pozostało jej zbyt wiele czasu, by nacieszyć się ciążą i zbliżającym się macierzyństwem. Medycyna nie zna żadnego lekarstwa na chorobę, która trawiła jej organizm. Wiele osób, w obliczu takiego wyroku, załamuje się i przestaje walczyć o marzenia. Dziewczyna postanowiła jednak, że się nie podda. Zrobiła rzecz, która wyciska łzy z oczu.

Mama, która zaszła w niespodziewaną ciążę, mimo przeciwności losu, cieszyła się każdą chwilą. Nie mogła doczekać się kolejnych badań USG, na których mogła zobaczyć maluszka, a pojedyncze kopnięcia sprawiały jej niesamowitą radość. Niestety, wkrótce usłyszała przerażającą diagnozę. Śmierć mogła nadejść w każdej chwili, nie miała żadnych szans na powrót do zdrowia. To niejedyna heroiczna mama, o której pisaliśmy.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Mama zrobiła rzecz, która wyciska łzy z oczu

Rhianna Truman miała zaledwie piętnaście lat, kiedy dowiedziała się, że choruje na rzadką odmianę nowotworu kości. Lekarze natychmiast połączyli siły i rozpoczęli trudną walkę o życie nastolatki. Wdrożono intensywne leczenie, które przyniosło dobre skutki. Przez ponad dwa lata dziewczyna mogła cieszyć się dobrym zdrowiem. Niestety, bezwzględny przeciwnik powrócił, atakując jej płuca. Tym razem medycy nie dawali jej zbyt dużych szans na przeżycie. Młoda dziewczyna była przerażona, nie spodziewała się, że umrze w tak młodym wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Rhianna przeżyła prawdziwy koszmar, nie mogła pogodzić się z diagnozą, którą otrzymała. Okazało się jednak, że to jeszcze nie koniec niespodziewanych wiadomości. Objawy, które obserwowała przez pewien czas, nie były typowe dla choroby. Mdłości i bóle podbrzusza sprawiły, że zdecydowała się na wykonanie testu ciążowego. Gdy po chwili zobaczyła na nim dwie kreski, zamarła. Nie mogła uwierzyć w to, że już wkrótce urodzi dziecko. Młoda mama szybko otrząsnęła się z szoku i postanowiła, że zrobi wszystko, by maluch pojawił się na świecie. Marzyła o tym, że kiedyś będzie z niej dumny.

Rodzice i lekarze nieustannie namawiali ją na aborcję, gdyż ciąża była dodatkowym obciążeniem dla chorego organizmu. Dziewczyna postawiła jednak na swoim. Zdecydowanie odmówiła leczenia i terminacji ciąży, nie chcąc w żaden sposób zaszkodzić nienarodzonemu maluszkowi. To, że rozwijał się w jej brzuchu, dawało jej siłę, by żyć.

Dziewczyna chora na raka zrobiła wszystko, by urodzić dziecko

- Nie wiedziałam, ile pozostało mi czasu. Bywały dni, kiedy czułam się dobrze, ale po nich przychodziły te gorsze momenty. Cały czas myślałam o tym, że mogę umrzeć. Czasami bałam się zasnąć, bo martwiłam się, że już się nie obudzę. Jedynie myśl o dziecku dawała mi siłę, aby na nowo otworzyć oczy - mówiła.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Polacy spożywają ją codziennie. Zdecydowanie niszczy organizm, pijąc ją nie mamy nawet pojęcia

Nastolatka zdołała donosić ciążę i urodzić zdrowego chłopczyka, któremu nadała imię Deashaun. Dziecko natychmiast stało się jej całym światem. W dniu narodzin syna zdecydowała o założeniu zbiórki internetowej, która miała pomóc w zebraniu funduszy, które po jej odejściu zostaną przeznaczone na pomoc maleństwu.

- Nie robię tego dla siebie. Chcę by życie moje i synka trwało jak najdłużej i było najszczęśliwsze. Będę się o to starać. Mój syn jest dla mnie wszystkim, jest dla mnie więcej niż całym światem. Bycie mamą to wspaniałe uczucie i to dla niego wciąż tutaj jestem - zwierzyła się.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP wreszcie zabrały głos, wielu na to czekało. Prawie nikt nie spodziewał się podobnego materiału
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Polsat ostrzegł wszystkich Polaków. Po ich zjedzeniu mogą wystąpić objawy, wtedy pilnie musisz udać się do lekarza

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News