Są zdjęcia z Kościoła, w którym ojciec Dawidka był tuż przed śmiercią

Są zdjęcia z Kościoła, w którym ojciec Dawidka był tuż przed śmiercią Źródło: screen/fakt/

Mama Dawidka wciąż nie zabrała głosu w sprawie zaginięcia swojego syna. Cała Polska skupia się na jego ojcu, który popełnił samobójstwo niedługo po odebraniu chłopca od babci. Z informacji wynika, że ten chwilę przed śmiercią udał się do kościoła. Właśnie opublikowano zdjęcia miejsca, w którym ponoć przebywał.

Mama 5-latka, który poszukiwany jest już od tygodnia, zgłosiła jego zaginięcie po tym, jak otrzymała wstrząsającą wiadomość od męża. Po śmierci mężczyzny, na jego temat pojawia się coraz więcej faktów, które być może przybliżą śledczych do rozwiązania zagadki. Specjaliści badają każde z miejsc, w którym przebywał, bądź mógł przebywać, 32-latek. W sieci pojawiły się także zdjęcia kościoła, w którym mężczyzna miał przebywać tuż przed śmiercią. 

Zdjęcia kościoła, w którym był ojciec Dawidka, trafiły do sieci 

Dopiero kilka dni po rozpoczęciu akcji poszukiwawczej Dawida Żukowskiego, pojawiły się informacje, zgodnie z którymi jego ojciec miał udać się do kościoła chwilę przed tym, jak odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg. Choć doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone, śledczy nie pozostawili tego bez odpowiedniej interwencji i szybko sprawdzili trop. Na miejsce dotarli również fotoreporterzy, którzy uwiecznili budynek na zdjęciach. 

Okoliczni mieszkańcy mają wątpliwości, czy mężczyzna naprawdę był obecny w kościele. Ich zdaniem jest on otwierany jedynie około 30 minut przed planową mszą, a w godzinach, w których 32-latek miał w nim przebywać, pozostawał on zamknięty. Funkcjonariusze dokładnie przeszukali wnętrze kaplicy, jednak nie natknęli się na żaden ślad, który wskazywałby na to, że ojciec 5-latka tam był. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama wciąż nie wie, gdzie jest jej dziecko 

Od ośmiu dni cała Polska żyje poszukiwaniami chłopca, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Jego rodzina wciąż nie otrzymuje zbyt wielu informacji na ten temat. Śledczy nie potrafią określić prawdopodobnego miejsca pobytu Dawidka, dlatego nieustannie przeszukują Grodzisk Mazowiecki i jego okolice.

Z każdym dniem pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości, czy chłopiec nadal żyje. Prokuratura nie wyklucza, że ojciec dopuścił się rozszerzonego samobójstwa, co uprzednio dokładnie zaplanował tak, by nikt nie mógł odnaleźć ciała dziecka. 

Screen/Fakt

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Nieoficjalne: Wiadomo czemu nie można odnaleźć Dawidka. Ujawniono podstęp ojca
  6. Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu