Po porodzie lekarze musieli przeprowadzić cesarskie cięcie. Nie matce, a dopiero co narodzonemu noworodkowi

Po porodzie lekarze musieli przeprowadzić cesarskie cięcie. Nie matce, a dopiero co narodzonemu noworodkowi Źródło: .

Mama nie mogła doczekać się momentu, w którym przytuli swoje nowonarodzone dziecko. Niestety, okazało się, że noworodek musi natychmiast przejść operację cesarskiego cięcia. Kobieta była w szoku.

Mama nie spodziewała się żadnych komplikacji przy porodzie. Z niecierpliwością oczekiwała, aż jej dziecko pojawi się na świecie. Kiedy lekarze przyjęli poród, musieli działać natychmiast. Poinformowali kobietę, że muszą przeprowadzić u noworodka zabieg cesarskiego cięcia. Kobieta była w kompletnym szoku.

Mama była w szoku, kiedy usłyszała, że jej dziecko potrzebuje cesarskiego cięcia

Kobieta dzielnie znosiła ciążę, a kiedy nadszedł czas porodu, pełna optymizmu udała się na salę, by powitać na świecie swoje dziecko. Tuż po narodzinach noworodka lekarze nie mieli jednak dla niej dobrych wieści. Medycy oznajmili mamie, że natychmiast musi on przejść zabieg cesarskiego cięcia. Kobieta była w szoku, nie mogła zrozumieć co się stało, ale ostatecznie pozwoliła im działać.

Okazało się, że ciąża kobiety była niezwykłym przypadkiem, który zdarza się raz na pół miliona porodów. Tak naprawdę kobieta nosiła pod sercem dwoje dzieci, jednak jedno z nich zostało wchłonięte przez swoje rodzeństwo. Bez szybkiego zabiegu jej dziecko mogło umrzeć.

Mama tak naprawdę była w podwójnej ciąży. Kobieta nie miała o tym pojęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Płody znajdujące się w jej łonie zaczęły między sobą rywalizować o pożywienie i tlen. Kiedy słabszy z nich został pozbawiony dostępu do nich, zaczął obumierać i został wchłonięty przez silniejszego. Aby uniknąć upośledzenia organów wewnętrznych, dziecko po porodzie musiało zostać natychmiast poddane operacji.

Dzisiaj grzeje: 1. 6 województw najbardziej zagrożonych uderzeniem. Pojawiły się żółte alerty, państwowa jednostka bije na alarm
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

Lekarze usunęli z brzucha noworodka pozostałości po pasożytniczym bliźniaku. Na szczęście zabieg potoczył się zgodnie z planem, a zdrowy noworodek powrócił do mamy, która mogła w końcu przytulić swoje wyczekane dziecko. Chociaż komplikacji przy tym porodzie nikt się nie spodziewał, to jednak medycyna zna już takie przypadki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News