Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Pexels / Dominika Roseclay

Mama chłopca skatowała go i zostawiła w łóżeczku, a sama wyszła z domu na randkę. Przerażające fotografie obiegły internet. Dziecko walczy o życie w szpitalu, jego stan jest bardzo poważny.

Mama ubrała się i wyszła na randkę po tym, jak pobiła swoje własne dziecko. Chłopca w ciężkim stanie znaleźli w łóżeczku sąsiedzi rodziny. Noworodek trafił do szpitala, a lekarze robią co mogą, by uratować mu życie, ma jednak bardzo poważne obrażenia. Straszne zdjęcia wyciekły do internetu.

Mama skatowała własne dziecko

Jak donoszą lokalne media, kobieta mieszkała z synkiem w jednym z domów socjalnych na Ukrainie. Pewnego dnia matka wyszła z domu, zostawiając swoje dziecko samo w pokoju. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili sprawdzić, co się dzieje. Znaleźli skatowanego chłopca w jego łóżeczku, widok był koszmarny.

- Kiedy weszliśmy do pokoju, zobaczyliśmy Mykytę w jego łóżeczku. Jego prawe oko było czarne. Nos miał zatkany krwią i ledwo oddychał. Zaczęliśmy przebierać jego rzeczy i zobaczyliśmy czarne siniaki na całym jego ciele. Jedna z kobiet będących w pokoju, zemdlała na skutek tego, co zobaczyła - mówiła lokalnym mediom Tetiana Prymak, jedna z sąsiadek rodziny.

Mama zostawiła pobitego chłopca w domu, a sama poszła na randkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala, a lekarze robili co mogli, by uratować mu życie. Obrażenia Mykyty były jednak bardzo poważne. 

- Chłopiec jest w poważnym stanie zagrożenia życia. Podejrzewamy, że jego czaszka jest złamana, ale nie możemy jej teraz zbadać. Nigdy nie widziałem dziecka tak strasznie zaniedbanego. Myślę, że jego matka nigdy nie zmieniła ubrania ani nie użyła pieluch. Jego skóra jest w fatalnym stanie - powiedział kierownik oddziału intensywnej terapii w regionalnym szpitalu dziecięcym w Równym, do którego trafił chłopiec.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Kobieta została aresztowana przez policję zaraz po powrocie do domu i przesłuchana przez funkcjonariuszy. Rozpoczęto postępowanie karne w sprawie pobicia i zaniedbania wykonywania obowiązków rodzicielskich. Według doniesień, 27-letni ojciec dziecka nie interesuje się losem chłopca.

- Matka powiedziała, że ​​była zestresowana z powodu ciągłego płaczu dziecka. Zostawiła dziecko w domu samo i poszła na randkę - poinformował rzecznik policji, Anton Kruk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza wielu Polaków. Nie dość, że jest batem dla zaradnych to okrada najbardziej potrzebujących
  3. Nagranie ma miliony wyświetleń. Ocalony z pożaru kangurek dziękuje za ratunek, nie da się powstrzymać łez
  4. Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo
  5. Porażające odkrycie w polskim mieście. Zrobili z ciałem kobiety niewyobrażalne rzeczy, nawet policja jest wstrząśnięta

źródło Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News