Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg

Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg Źródło: .

Mama tego mężczyzny przez 50 lat skrywała w zamrażalce dziwne pudełko. Kiedy wreszcie zajrzał do środka, długo nie mógł uwierzyć w to, co tam zobaczył.

Mama 37-latka niespodziewanie zachorowała, dlatego on postanowił znów się do niej wprowadzić, by osobiście kontrolować, czy czuje się ona dobrze i przyjmuje odpowiednie leki. Kobieta długo walczyła z potworną chorobą, jednak żadne z nich nie zakładało, że wszystko potoczy się w tak tragiczny sposób, a niedługo później wydarzy się coś równie niedobrego. 

Jego mama zmarła, a on zajrzał do pudełka, które trzymała w zamrażalce 

Adam Smith z Missouri był zdruzgotany, gdy dowiedział się, że jego ukochana mama zachorowała na nowotwór płuc. Od razu się do niej przeprowadził, by się nią opiekować. Kobieta wytrwale walczyła, jednak po 8 miesiącach zmagań z chorobą niestety zmarła. Pogrążony w żałobie syn nie mógł się pozbierać po stracie, a żeby zająć czymś swoje myśli, postanowił, że posprząta jej mieszkanie i wyrzuci niepotrzebne rzeczy.

Zajmował się kolejno każdym z pomieszczeń, gdy nagle przypomniał sobie o czymś, co w dzieciństwie było dla niego największą zagadką. Powrócił pamięcią do czasów, gdy odkrył, że jego mama trzyma w zamrażalce tajemnicze pudełko i choć był bardzo ciekawy, co znajduje się w środku, ona nigdy nie pozwalała mu tam zajrzeć. Wielokrotnie prosił o zgodę, jednak gdy mama wciąż odmawiała uznał, że najwyraźniej trzyma tam coś sentymentalnego, jak np. tort weselny. W końcu zapomniał o sprawie, a gdy po jej śmierci znów sobie o wszystkim przypomniał, postanowił nie zwlekać ani minuty i zajrzeć do wnętrza pudełka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Było tam od 50 lat. Gdy odkrył, co jest w środku, ścięło go z nóg

Adam otworzył pudełko. Widząc różowy kocyk, ścisnął go w rękach, aż poczuł coś, co w dotyku do złudzenia przypominało mu dziecięcą stopę. Zamarł, gdy okazało się, że w zamrażalce rzeczywiście znajduje się dziecko

- Dziecko wyglądało na czyste. Nie było na nim krwi, wyglądało jak noworodek. Z tego, co widziałem, skóra i wszystko było nienaruszone - mówił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Niezwłocznie zawiadomił policję, a prowadzone śledztwo pozwoliło mu odkryć całą, jeszcze bardziej szokującą prawdę. Okazało się, że choć kobieta nigdy nie chciała mu tego przyznać, 50 lat wcześniej urodziła bliźniaki, a gdy jedno z nich zmarło, drugie oddała do adopcji. Mężczyzna zrozumiał, że mama ukryła w zamrażalce ciało jego starszej siostry.

- Raz wyrwało jej się: „Moja Jennifer miałaby dziś 21 lat”. Jeśli dziecko w zamrażarce to Jennifer, to by znaczyło, że tkwiło tam od jakichś 50 lat - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie


Źródło: jestpozytywnie 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News