Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech

Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech Źródło: Unsplash/

Mama została poinformowana o tym, że jej zaledwie 4-letnie niepełnosprawne dziecko spadło ze schodów. Jednak chłopiec na osobności zdradził jej pewien sekret. Wystarczyły trzy słowa, by zaniemówiła z wrażenia.

Mama zaledwie cztery lata temu urodziła swojego ukochanego syna. Chociaż po porodzie okazało się, że malec jest niepełnosprawny, matka kochała go najmocniej na świecie. Obdarzyła go opieką i chciała mu zapewnić najlepszy z możliwych start w przyszłość. 

Gdy kobieta spędzała czas w pracy, jej syn trafiał pod profesjonalną opiekę pedagogów w przedszkolu. Nie miała obaw, że mały będzie tam narażony na jakąkolwiek krzywdę, bo pracownicy doskonale byli przygotowani do pracy z niepełnosprawnymi dziećmi. Jednak wypadki chodzą po ludziach i nie da się wszystkiego przewidzieć.

Mama usłyszała od syna trzy niepokojące słowa

Sytuacja miała miejsce w przedszkolu w Nowej Zelandii. Masua Tusa, chłopczyk z porażeniem mózgowym, rzekomo spadł ze schodów w momencie, gdy był przypięty do wózka. Obok Masuy przebywała nauczycielka odpowiedzialna za jego bezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obrażenia, które składały się głównie z poparzeń twarzy, nie wskazywały jednak na to, by dziecko spadło ze schodów. Mama nie miała jednak wyjścia i uwierzyła w taką wersję wydarzeń, skoro właśnie taką usłyszała od nauczycielki, która była świadkiem zdarzenia. Gdy na osobności postanowiła porozmawiać z synem o upadku, chłopiec cały czas powtarzał trzy słowa. 

- Mamusiu, niegrzeczny nauczyciel - powtarzał w kółko chłopiec.

Co się wydarzyło naprawdę?

Mama twierdzi, że obrażenia, których doznał jej syn, nie wynikają z upadku, ale z ciągnięcia po ziemi. Kobieta wierzy swojemu dziecku, które najprawdopodobniej stara się jej przekazać, że stał się ofiarą nauczycielki, a nie nieszczęśliwego wypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Chłopiec ze względu na szkody psychiczne i fizyczne nie uczęszcza już do tego przedszkola, a Ministerstwo Edukacji wszczęło śledztwo, które ma na celu odkrycie prawdy o tym, do czego tak naprawdę doszło w przedszkolu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

źródło: newsner

Następny artykuł