Mama była pewna, że jej dziecko ma po prostu brudną szyję. Gdy lekarz zdradził prawdziwy powód była totalnie załamana

Mama była pewna, że jej dziecko ma po prostu brudną szyję. Gdy lekarz zdradził prawdziwy powód była totalnie załamana Źródło: youtube.com ABC Action News

Mama była wręcz przekonana, że jej dziecko ma tylko brudną szyję. W końcu jednak zdecydowała o wizycie u lekarza, by upewnić się, że nie jest to nic poważnego. Nie przypuszczała nawet, że mogła aż tak się pomylić. Usłyszała porażającą diagnozę.

Mama zawsze zrobi wszystko, by jej dziecko było zdrowe i bezpieczne. Na niektóre sytuacji jednak żadna kobieta nie ma wpływu. Wówczas liczy się więc czujność i szybko podjęte działania, nim sytuacja stanie się poważna. Historia, o której rozpisują się media, powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców. Łatwo to zbagatelizować lub mylnie postawić diagnozę.

Mama myślała, że jej dziecko ma brudną szyję. Prawda okazała się zupełnie inna 

14-letnia Pantera nagle zaczęła uskarżać się na dziwne dolegliwości. Jak tłumaczyła swojej mamie, zaobserwowała u siebie silne bóle głowy, wahania nastroju oraz nieustające pragnienie. Co więcej, mama zauważyła na jej szyi dziwny czarny krąg, jednak początkowo zakładała, że dziewczynka po prostu niedokładnie się umyła. Gdy jednak spostrzegła, że po kąpieli ślady nie znikają, nabrała podejrzeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W końcu postanowiła udać się z córką do lekarza, choć była przekonana, że towarzyszące jej objawy nie są niczym poważnym. Mimo to chciała się w tym utwierdzić. Specjalista zlecił kilka badań, a po otrzymaniu wyników przekazał rodzinie druzgoczącą wiadomość. Okazało się, że czarny krąg to efekt nienaturalnej produkcji insuliny w jej organizmie, wiąże się to z wcześniej wymienionymi symptomami. Odkryto, że 14-latka cierpi na cukrzycę typu drugiego. Od tego momentu Pantera musi każdego dnia sprawdzać poziom cukru we krwi oraz wykonywać zastrzyki z insuliny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

2. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

Lekarze alarmują, by nie bagatelizować podobnych objawów. O wystąpieniu cukrzycy typu drugiego świadczyć może również często oddawanie moczu nieostre widzenie, drażliwość, apatia, zmęczenie, senność, sucha swędząca skóra. W przypadku zaobserwowania u siebie podobnych symptomów najlepiej w jak najszybszym czasie udać się po poradę do specjalisty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Wielki rywal Małysza ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Kibice zaniemówili, Adam sam o niej nie wiedział
  3. Zobaczyłeś je w wodzie? Każdy natychmiast powinien wyjść na brzeg, konsekwencje mogą być śmiertelnie groźne
  4. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła
  5. Anna Maria Sieklucka w sukni ślubnej. Gwiazda "365 dni" po ślubie?
  6. Odwołano egzamin ósmoklasisty. Uczniowie napiszą go dopiero w lipcu, wszystko przez epidemię. Media obiegła zaskakująca wiadomość z jednej z polskich szkół

Źródło: Mamadu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News