Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii

Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii Źródło: Unsplash Drew Hays

Mama dwójki dzieci poddała się szczepieniu przeciwko koronawirusowi. Przełomowa chwila, na którą czekał cały świat, właśnie nastąpiła. Kobieta po szczepieniu powiedziało coś, co z pewnością przejdzie do historii.

43-letnia mama dwójki dzieci jest pierwszą osobą, której podano szczepionkę, mającą pomóc w walce z panującą pandemią. Nie da się ukryć, że ludzie z całego świata z niecierpliwością oczekiwali na ten moment. Z pewnością opracowanie szczepionki jest sporym przełomem. 

Czy powstała szczepionka, z którą koronawirus nie będzie miał szans?

Mama zrobiła coś niezwykłego. W obliczu zagrożenia, z którym zetknął się cały świat, postanowiła działać. Bez wątpienia pandemia, jaką wywołał koronawirus to problem spędzający sen z oczu wielu osobom. Ludzie na całym globie z niecierpliwością czekali, aż pojawią się jakiekolwiek przesłanki dotyczące rozwiązania kryzysu epidemiologicznego.

Ostatnie informacje sprawiają, że pojawia się płomyk nadziei w walce z chorobą. Naukowcy opracowali szczepionkę, dzięki której koronawirus może przejść do przeszłości. Każde tego typu działanie przed wprowadzeniem na szeroką skalę wymaga badań. Pierwszą osobą, która zgodziła się na zastosowanie względem siebie tego środka zapobiegawczego, była mama dwójki dzieci. Kiedy szczepionka zaczęła krążyć w jej organizmie, wypowiedziała słowa, które z pewnością przejdą do historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsza zaszczepiona osoba to mama dwójki dzieci. Jej słowa poruszyły cały świat

Wieść o tym, że pojawiła się szczepionka, która może pomóc w walce z pandemią, jaką spowodował koronawirus ucieszyła wiele osób na całym świecie. Środek został zastosowany na pewnej kobiecie. Bohaterska mama nazywa się Jennifer Haller i pochodzi z Seattle. To właśnie ona jako pierwsza osoba została poddana temu szczepieniu. Kobieta przyznała, że nie mogła pozostać bierna. Jej słowa z pewnością przejdą do historii.

- Wszyscy czujemy się tacy bezradni. To dla mnie niesamowita okazja, aby wreszcie coś zrobić - przyznała po szczepieniu kobieta.

Nadmieniła później, że po sczepieniu czuje się świetnie. Aktualnie mama dwójki dzieci przebywa pod obserwacją lekarzy, którzy będą ustalali, jak ten zastrzyk wpłynął na jej układ immunologiczny. Eksperci zastrzegają, że szczepionka nie jest jeszcze gotowa do masowego zastosowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony minister przekazał smutne wieści. Koronawirus postępuje w szybkim tempie

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

 

Szczepionka mRNA-1273 nie niesie ryzyka zarażenia się koronawirusem, ponieważ nie zawiera go ona w składzie. Niemniej jednak to zabezpieczenie może trafić w późniejszym czasie do milionów ludzi. W związku z tym badania nad jego bezpieczeństwem mogą potrwać nawet osiemnaście miesięcy. Nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na wyniki badań osób, które tak jak ta odważna mama, poddały się eksperymentowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News