5 mężczyzn odurzyło matkę z córką, jedną zaciągnęli do ciemnego pokoju. Zrobili jej najstraszniejsze rzeczy, ale najgorsze wydarzyło się dopiero potem

5 mężczyzn odurzyło matkę z córką, jedną zaciągnęli do ciemnego pokoju. Zrobili jej najstraszniejsze rzeczy, ale najgorsze wydarzyło się dopiero potem Źródło: pixabay

Mama z córką wyjechały na wakacje do Włoch. Wymarzony urlop przebiegał idealnie, dopóki nie wydarzyła się potworna tragedia. Kobiety zostały odurzone narkotykami przez pięciu mężczyzn, a jedna z nich został zaciągnięta do ciemnego pomieszczenia. Zwyrodnialcy nie mieli litości.

Mama z córką od dawna marzyły o wakacjach. Niedawno straciły najbliższą im osobę - mąż i ojciec kobiet zmarł tragicznie. Chciały odreagować swoją żałobę podczas pobytu we Włoszech. Początkowo wszystko przebiegało pomyślnie, obie były zachwycone klimatem tego kraju. Nie spodziewały się jednak, że ich wymarzony urlop zakończy się tak tragicznie.

Wymarzone wakacje we Włoszech zamieniły się w koszmar

Kobiety wybrał się do Sorrento w okolicach Neapolu w październiku 2016 r. W ostatnim dniu ich pobytu mama i córka zostały prawdopodobnie odurzone, a 50-letnia matka została zabrana do sklepowej spiżarni, gdzie była wielokrotnie gwałcona. Zdjęcia i filmy z przerażającego ataku zostały później udostępnione na grupie w aplikacji WhatsApp o nazwie „Brudne nawyki”. 

Sprawcami okazali się pracownicy hotelu, w którym zatrzymały się mama i córka. Dwóch barmanów podało kobietom drinki, w których znajdowały się pigułki gwałtu. Swoją uwagę skupili na starszej kobiecie, którą wielokrotnie zgwałcili w kilku różnych miejscach, a swoje wyczyny opublikowali w internecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokurator żądał surowej kary

Prokurator Antonio Barba wezwał sędziego, żeby dał gwałcicielom nauczkę i skazał ich na łącznie 45 lat. Sędzia Francesco Todisco nie przychylił się do tej prośby i skazał napastników łącznie na 36 lat: Gennearo Davide G. dostał dziewięć lat, Antonio M. i Fabio De V. zostali skazani na osiem lat, Francesco D. otrzymał siedem, a Rafaela R. cztery lata. Wszyscy są pracownikami lub byłymi pracownikami hotelu Almuri.

- Moja klientka z niepokojem czekała w domu na wyrok. Kiedy powiedziałem jej o wyniku, była zachwycona i podziękowała mi za pomoc. Mam nadzieję, że ta decyzja sądu, pozwoli jej żyć dalej w spokoju - powiedział adwokat ofiary.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Policjanci zidentyfikowali wszystkich gwałcicieli dzięki nagraniom umieszczonym w internecie oraz dzięki tatuażom, których zdjęcia znaleziono w telefonie ofiary. Badania toksykologiczne wykazały wysokie stężenie pigułki gwałtu (GHB) w organizmach obu kobiet. Adwokat gwałcicieli twierdził, że to kobiety same aplikowały sobie narkotyki, żeby zapomnieć o swojej żałobie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: metro.co.uk 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News