Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Gdy go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg. Straszne!

Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Gdy go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg. Straszne! Źródło: facebook.com

Mama powinna z zasady dbać i zajmować się swoimi dziećmi. Innego zdania była jednak kobieta, która stwierdziła, że zafunduje swojemu synowi warunki rodem z obozu koncentracyjnego. Chłopak przez rok był odcięty od rówieśników i życia, ponieważ kobieta zamknęła go w łazience. Gdy znalazła go policja i zaniepokojony ojca, ważył zaledwie 15 kilogramów.

Mama maltretowała swoje dziecko. 36-letnia Brandy K. Jaynes, która uzyskała prawa rodzicielskie po rozwodzie ze swoim mężem, stwierdziła, że musi pozbyć się problemu, jakim jest jej 12-letni syn. Kobieta urządziła mu prawdziwe piekło, przez które chłopak już najprawdopodobniej nigdy nie odzyska sprawności fizycznej i umysłowej. Zamknięcie w łazience na rok przypominało więzienie połączone z torturami.

Mama znęcała się nad dzieckiem. Kobieta zamknęła syna w łazience

Cała sprawa wyszła na jaw przez interwencję ojca chłopca, który od roku nie miał z nim kontaktu. Mimo że sąd przyznał mężczyźnie prawo do spotykania się ze swoim dzieckiem, to Brandy K. Jaynes zawsze znajdowała wymówkę, by nie wpuszczać swojego byłego męża do domu. Mówiła, że ich syn jest w szkole, spotyka się z przyjaciółmi albo że sam nie chce widzieć się z ojcem. Amerykanin podejrzewał, że coś złego dzieje się w domu kobiety i pod jej nieobecność włamał się do budynku.

Kiedy wszedł, usłyszał dziwne odgłosy z łazienki na piętrze. Pomieszczenie było szczelnie zamknięte i zabezpieczone. Mężczyzna wyłamał drzwi i znalazł swojego syna, który był wychudzony, nagi, brudny i nie był w stanie poruszać się na własnych nogach. Cała łazienka zabezpieczona była przez kamery, a matka chłopca dawała mu do jedzenia wyłącznie przeterminowane puszki z jedzeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie przyznaje się do zarzutów

Jaynes twierdzi, że padła ofiarą nagonki policji i byłego męża i nie przyznaje się do zarzutów. Jak twierdzi, jej syn uwielbiał spędzać czas w łazience i traktował je jako miejsce zabaw, a kamery miały jedynie informować ją, czy chłopcu nie dzieje się krzywda.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Lekarz, który badał chłopca, stwierdził z kolei, że pewnych zmian w jego organizmie nie da się cofnąć. Krzywdy, jakich doznał, utrudnią mu normalną przyszłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Żona wysłała do kochanki męża list. Gdy kobieta go przeczytała, zaczęła płakać. To ją przerosło
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło:  Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News