Po 40 godzinnym porodzie urodziło się dziecko. Lekarka zajrzała pomiędzy nogi mamy i zastygła w bezruchu

Po 40 godzinnym porodzie urodziło się dziecko. Lekarka zajrzała pomiędzy nogi mamy i zastygła w bezruchu Źródło: Facebook/Nicole Ziesemer

Mama przetrwała bardzo trudny, 40-godzinny poród. Kiedy lekarka zajrzała pomiędzy nogi kobiety, zastygła w bezruchu. Wystąpiła niespodziewana komplikacja podczas całej akcji.

Mama była całkowicie wyczerpana po długim 40-godzinnym porodzie. Gdy udało się już wydostać dziecko, lekarka zajrzała między nogi kobiety w celu upewnienia się, czy wszystko jest w porządku. To, co ujrzała, wprawiło ją w ogromne zdumienie. 

Mama musiała się zmierzyć z komplikacjami 

Mama bardzo nalegała na to, żeby poród odbył się w jak najbardziej naturalny sposób. Chciała rodzić w domu, bez konieczności stosowania żadnych leków przeciwbólowych. W trakcie ciąży nie zdecydowała się nawet na badanie USG. 

Gdy skurcze porodowe przyszły 4 miesiące przed wyznaczonym terminem, Nicole i Matthew zaczęli się niepokoić, że coś jest nie tak i zmuszeni byli zrezygnować ze swojego planu naturalnego przyjścia dziecka na świat. W szpitalu doszło do zaskakującej sytuacji, a para musiała zmierzyć się z dodatkowymi komplikacjami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarka aż zaniemówiła

Nicole została przewieziona do szpitala, a poród okazał się niezwykle długi i wyczerpujący. Dziecko przyszło na świat dopiero po 40 godzinach. Nie był to jednak koniec całej akcji porodowej. Kiedy lekarka zajrzała między nogi świeżo upieczonej mamy aż zaniemówiła. Oświadczyła parze, że widzi kolejną główkę. Okazało się, że Nicole miała w brzuchu bliźnięta, o których nie miała pojęcia, bo zrezygnowała przecież ze standardowych badań USG. 

Do córeczki, którą rodzice nazwali  Blakeley dołączył jej brat bliźniak Cade. Nicole i Matthew musieli pogodzić się z tym, że życie lubi czasem zaskakiwać i nie wszystko jest zawsze tak, jakbyśmy chcieli, niezależnie od tego jak szczegółowo to zaplanujemy wcześniej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

- Moją pierwszą myślą po tym, jak urodziłam drugie dziecko było "O cholera! Potrzebujemy drugą kołyskę, drugi fotelik samochodowy, drugie wszystko" - opowiadała później rozemocjonowana młoda mama. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Ponure słowa ekspertki Stow. Pomocy Kobietom i Matkom. Dotyczą mamy tragicznie zmarłego Dawidka Żukowskiego
  4. Kapitan samolotu w całej karierze nie widział czegoś podobnego. Powrót z wakacji pasażerowie zapamiętają na lata
  5. Są pierwsze zdjęcia ze ślubu Rutkowskiego z 25 lat młodszą ślicznotką! Już nikt nie pamięta, że zdradził ją z gwiazdą TVN po zaręczynach

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News