Przeraźliwe szczekanie psa zaalarmowało mamę. Gdy wbiegła do pokoju córeczki wiedziała, że ma tylko chwilę

Przeraźliwe szczekanie psa zaalarmowało mamę. Gdy wbiegła do pokoju córeczki wiedziała, że ma tylko chwilę Źródło: Unsplash - Mike Burke

Mama poczuła wielkie przerażenie, gdy zobaczyła zachowanie swojego psa. Postanowiła natychmiast podążać za zwierzakiem. Ten miał jej do przekazania przerażającą wiadomość dotyczącą jej córeczki.

Mama była wyjątkowo wystraszona, gdy zobaczyła, jak dziwnie zachowuje się jej pies. Zwierzątko było zazwyczaj bardzo spokojne, dlatego nic nie wskazywało na to, by nagle nastąpił atak dziwnego podekscytowania, czy wręcz agresji. Pupil postanowił wejść do łazienki, gdy kobieta brała przysznic, a następnie zaczął głośno szczekać, co zaalarmowało młodą mamę.

Po krótkim czasie zrozumiała, że zwierzę w istocie nie zachowuje się tak bez powodu, lecz dlatego, że chce przekazać jej coś bardzo ważnego. Młoda mama ruszyła za psem do pokoju swojej córki, gdzie zobaczyła coś przerażającego. Od razu zrozumiała, że ma tylko chwilę, by zacząć działać. W innym wypadku mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Mama została zaalarmowana przez psa

Kobieta nie spodziewała się, że jej pies może zachować się w tak nietypowy sposób. Postanowiła, że wykorzysta chwilę, gdy jej córeczka śpi, i weźmie prysznic. Nie mogła jednak tego dokonać, bo nieoczekiwanie przeszkodził jej czworonóg. Piesek zaczął głośno szczekać i piszczeć, alarmując swoją właścicielkę o poważnym problemie. Mama nie zlekceważyła zachowania zwierzaka i poszła do pokoju swojej córki.

Tam zobaczyła, że kilkumiesięczna dziewczynka nie oddycha. Z początku była kompletnie przerażona, jednak po chwili zrozumiała, że tylko od niej zależy, czy dziecko przeżyje. Kazała więc starszej córce zadzwonić na pogotowie, a sama natychmiast przystąpiła do reanimacji. Klepała także malucha po plecach, bo domyślała się, że najprawdopodobniej dziewczynka zachłysnęła się jedzeniem.

Mama uratowała własne dziecko

To właśnie była przyczyna problemu. Ostatecznie udało się uratować dziecko, bo po kilku klepnięciach w plecy młodsza córka kobiety zaczęła płakać. Mama miała wiele szczęścia, że udało jej się uratować dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownicy przybyli na miejsce i stwierdzili, że mama zachowała się w najlepszy możliwy sposób, ratując swoje dziecko. Przyznali również, że wyrazy podziękowania należą się również jej psu, który zachował się w fantastyczny sposób i pomógł kobiecie uratować malucha.

   1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
   2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
   3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
   4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
   5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
   6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu