Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił

Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił Źródło: .

Mama Dawidka rozmawiała z mężem niedługo przed tym, jak policja odnalazła jego ciało. Informacje, które właśnie obiegły media, rzucają zupełnie inne światło na całą sprawę. Niewykluczone, że to właśnie te słowa kobiety przyczyniły się do samobójstwa.

Mama 5-latka uprzednio nie przyznała, że w dniu zaginięcia chłopca rozmawiała z mężem. Kobieta informowała jedynie o wstrząsającej wiadomości od mężczyzny, jednak nie wspominała, że rozmawiała z nim przez telefon. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna po uprowadzeniu chłopca, mógł mieć zupełnie inny plan, jednak wyznanie jego żony, mogło popchnąć go do podjęcia ostatecznego kroku.  

Co mama Dawidka powiedziała mężowi? 

Od dnia, w którym wszczęto poszukiwania chłopca wiadomo, że ojciec wysłał do jego matki SMS o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna", co zmotywowało kobietę do tego, by całą sprawę zgłosić na policję. Kilka godzin później, odnaleziono ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo rzucając się pod pędzący pociąg. Dopiero kilka dni po intensywnych poszukiwaniach pojawiły się nowe, zaskakujące fakty, które mogą odmienić cały przebieg śledztwa. 

Okazało się, że matka 5-latka w dniu porwania, rozmawiała z mężem przez telefon i to w momencie, w którym ten przemierzał drogę z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy. Rozmowa ponoć trwała 40 minut. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta oznajmiła mężczyźnie, że chce rozwodu. Nie ma dokładniejszych informacji na temat tego, jak uprzednio wyglądały ich relacje, jednak doniesienia mogą wskazywać na to, że w małżeństwie nie układało się najlepiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie wykluczone, że nagła decyzja żony, wstrząsnęła mężczyzną na tyle, że ten zdecydował się popełnić samobójstwo. Przypominamy, że na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna po godzinie 17:00 przemierza trasę Grodzisk Mazowiecki - Warszawa, a po godzinie 19:00 wraca tą samą drogą i chwilę później odbiera sobie życie. Śledczy wciąż jednak nie podali informacji, czy doniesienia są prawdziwe oraz czy mogło mieć to związek ze sprawą. 

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Co się dzieje z największą gwiazdą "Rancza"? Kiedy fani zobaczyli to zdjęcie, zdębieli z przerażenia. Wielu prawie zemdlało
 2. Kultowa aktorka ujawniła, że choruje na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Musiała oddać malutkiego syna, by kontynuować leczenie
 3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
 4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
 5. Oficjalne: Niemal wszyscy byli w błędzie ws. Dawidka! Policja właśnie ujawniła prawdę
 6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
 7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
 8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
   
   
   

Źródło: gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News