Sąsiedzi słyszeli desperackie krzyki. Dzień później poznali prawdę, nie wybaczą sobie do końca życia

Sąsiedzi słyszeli desperackie krzyki. Dzień później poznali prawdę, nie wybaczą sobie do końca życia Źródło: Screenshot Fakt24

Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do czegoś takiego. Młoda mama zaczęła krzyczeć wniebogłosy. Wszystko słyszeli sąsiedzi. Lokalną społecznością wstrząsnęła okropna tragedia, która mogłaby skończyć się zupełnie inaczej, gdyby nie jedna rzecz. To mogło przytrafić się każdemu.

Ciężko uwierzyć, że mama trójki dzieci musiała samotnie stanąć w obliczu takiego zagrożenia. To, co zaszło, powinno być przestrogą dla innych. Rodzina kobiety apeluje do wszystkich by nie pozostawać obojętnym w takiej sytuacji. 

Sąsiedzi słyszeli, jak mama krzyczy z przerażenia

Już wcześniej informowaliśmy o niewyobrażalnym bestialstwie, którego ofiarą stała się młoda mama. Tym razem doszło do kolejnej tragedii. Ponownie zdarzenie dotyczyło młodej kobiety. Była nią mama, która nigdy nie pozwalała na to, by czegokolwiek brakowało jej dzieciom. Niestety doszło do tragedii, która zakończyła się jej śmiercią. Wszystko mogłoby się skończyć zupełnie inaczej. Wystarczyłaby jakakolwiek reakcja na krzyki, które usłyszeli sąsiedzi. 

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Fakt24, 35-letnia mama została znaleziona martwa w swoim domu. Jej ciało leżało na podłodze aż 19 godzin. Wcześniej sąsiedzi usłyszeli jej krzyk, jednak nie zrobili nic, by jej pomóc. Niewykluczone, że gdyby nie ich bezczynność, kobieta nadal by żyła. Do czego doszło w jej domu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina kobiety apeluje w bardzo istotnej kwestii

Jak donosi portal Fakt24, młoda mama została zamordowana w swoim domu w australijskiej miejscowości Adelajda. Oprawcą okazał się jej były partner, który został już aresztowany. Detektyw, który odpowiadał za śledztwo, ustalił, że krzyk kobiety słyszeli jej sąsiedzi. To skłoniło rodzinę zmarłej do zaapelowania w ważnej kwestii.

Siostra zamordowanej kobiety podczas pogrzebu prosiła wszystkich, by wykazywali się większą wrażliwością na cierpienie innych. Pomoc może uratować życie osób zmagających się z przemocą domową. W apelu padły również słowa nawołujące do odpowiedniego wychowywania dzieci - tak by nie popełniały one takich czynów jak oprawca, którego ofiarą padła młoda mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
2. Karolina nie może uwierzyć, jakie imię dostała córeczka jej kuzynki. ”Będzie pośmiewiskiem”

Z całą pewnością te słowa powinni wziąć sobie do serca nie tylko sąsiedzi, którzy nie zareagowali na krzyki. To lekcja, która przyda się każdemu. W obliczu przemocy nie wolno pozostawać biernym i trzeba okazać jak największe wsparcie ofierze. Od naszej reakcji może zależeć czyjeś życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata odczuwała ból w klatce piersiowej. Kiedy lekarze zobaczyli prześwietlenie nie wierzyli własnym oczom
  2. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  3. Wyciekło oficjalne rozporządzenie premiera. Od poniedziałku wielkie zmiany, wszystko jest już jasne
  4. Pielęgniarka pokazała jak wygląda walka z koronawirusem. Porażające zdjęcie, ale najgorszy jest jego podpis
  5. Zdjęcie Magdy Gessler na kwarantannie obiegło sieć. Ciężko uwierzyć, widok mówi sam za siebie
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News