Mama była w śpiączce podczas porodu
youtube/USA Today
Weronika Wasiak - 16 Lutego 2020

Mama była w śpiączce podczas porodu. Kiedy usłyszała płacz swojego dziecka po raz pierwszy, stała się niesamowita rzecz

Mama w czasie porodu zapadła w śpiączkę. Czas mijał, a kobiety niestety nie udawało się wybudzić. Pewnego dnia dziecko przeraźliwie zaczęło płakać, nikt nie podejrzewał, że wydarzy się coś takiego.

Przyszła mama niestety nie mogła cieszyć się z narodzin swojego długo wyczekiwanego maleństwa. Podczas porodu zapadła w śpiączkę. Jednak nie to było w tym wszystkim najgorsze. Dni mijały nieubłaganie, a kobiety nadal nie udało się wybudzić. Specjaliści przestali widzieć dla niej jakąkolwiek nadzieję, a bliscy zaczynali powoli oswajać się z myślą, że ta nie będzie mogła patrzeć, jak rośnie jej pierworodna. Po kilku dniach wydarzyło się coś, co wszyscy zapamiętają do końca życia. 

W czasie porodu mama zapadła w śpiączkę 

Shelly i jej mąż Jeremy nie mogli uwierzyć, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Długo marzyli o tej chwili. Niecierpliwie czekali przez całe 9 miesięcy, by móc w końcu przytulić swoją małą córeczkę, którą zamierzali nazwać Rylan. Kompletowali wyprawkę, a regularne badania, pokazywały, że z mamą i dzieckiem jest wszystko w porządku i napawały ich jeszcze większym optymizmem. 

Emerytury w PolsceNawet 2500 zł ekstra dla emerytów. Trzeba spełnić tylko jeden warunekCzytaj dalej

W końcu rozpoczęła się akcja porodowa, na którą tak czekali. Niezwłocznie pojechali do szpitala, gdzie personel zajął się Shelly. Rylan miała przyjść na świat już niebawem. Wszystko przebiegało pomyślnie, gdy nagle, pewne komplikacje sprawiły, że lekarze zdecydowali się przeprowadzić cesarskie cięcie, co jednak nie martwiło przyszłych rodziców, którzy po prostu chcieli, by córeczka była już z nimi. Po kilkunastu minutach rzeczywiście zdrowa i silna Rylan była po za łonem mamy, ale w tym samym czasie rozegrał się prawdziwy dramat. Shelly straciła dużo krwi, zapadła w śpiączkę, a jej stan określano jako krytyczny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynka chorobaNiania dowiedziała się, że jej podopieczna jest ciężko chora. Zareagowała w niewiarygodny sposób, łzy same lecą z oczuCzytaj dalej

Usłyszała płacz dziecka po raz pierwszy. Nieprawdopodobne

Minął tydzień, a kobiety wciąż nie udało się wybudzić. Podawane leki nie przynosiły rezultatów, a lekarze zaczęli już tracić nadzieję, że świeżo upieczona mama kiedykolwiek otworzy oczy. W końcu jedna z pielęgniarek wpadła na pomysł przystawienia Rylan jak najbliżej Shelly, bowiem uznała, że zbliżenie ciała matki z ciałem dziecka rodzi niebywałą więź. Rzeczywiście, dziewczynka niemal od razu zasnęła, jednak nie przyniosło to skutku, którego się spodziewano. 

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

2. Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Po kilku minutach pielęgniarka postanowiła spróbować raz jeszcze, ale tym razem sprawdzając, czy płacz noworodka okaże się zbawieniem. Choć Jeremy bardzo nie chciał tego robić, delikatnie uszczypnął swoją córkę, a ta zaczęła przeraźliwie płakać i nagle wydarzył się cud. Shelly najpierw się poruszyła, a później otworzyła oczy. Bliscy i personel szpitala nie mogli uwierzyć. Chwilę wcześniej nie dawano jej żadnych szans, a teraz trzymała swoje dziecko i szczerze uśmiechała się do niego. Dziś zarówno Shelly, jak i Rylan są zdrowe i silne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

Zenek MartyniukWparowali do domu Zenka Martyniuka i porobili zdjęcia. Opublikowali jego największe sekretyCzytaj dalej

Źródło: newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News