2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni

2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni Źródło: .

Mama kurczowo trzymała swoje dziecko na kolanach. W pewnym momencie na podłogę polała się gęsta krew, a 2-latek zaczął przeraźliwie płakać. Nie zrobiło to na niej większego wrażenia. Nie zareagowała nawet, gdy umierał w męczarniach.

Mama, która zabiła swoje dziecko, w końcu stanęła przed sądem w Przemyślu. Jednak wyrok nie każdego satysfakcjonuje. Według osób śledzących sprawę za takie bestialstwo kara powinna być o wiele surowsza.

Mama dźgnęła syna 8 razy, celowała w serce

Do zabójstwa doszło w lutym 2018 roku, w domu w Śliwnicy w powiecie przemyskim. Matka wraz z dzieckiem po pożarze domu trafili do pobliskiego szpitala. Jak udało się ustalić śledczym, to właśnie kobieta sprawiła, że dom pochłonęły płomienie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w ciężkim stanie.

2-letni Wiktorek miał widoczne rany kłute klatki piersiowej. Zmarł w szpitalu, lekarze nie zdążyli mu pomóc. Z racji uszkodzeń ciała wskazujących na zabójstwo, jego ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej w celu wykonania sekcji zwłok. Wnioski wyciągnięte przez ekspertów wywołały dreszcze u każdego, kto zapoznał się z ostatnimi chwilami życia dziecka. Wiktorek, siedząc na kolanach mamy otrzymywał od niej mocne i zdecydowane ciosy prosto w korpus. 8 dźgnięć dla tak małego chłopca było nie do przeżycia. Zmarł na skutek masywnego krwotoku wewnętrznego, jego oprawczyni również sobie zadała rany nożem.

"Zabójstwo z motywacji zasługującej na szczególne potępienie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu tragedii zabezpieczono kilka noży, w tym narzędzie zbrodni. Winną jest Andrea Cristina P., Brazylijka, która już kilka lat mieszka w Polsce. Aby stwierdzić, czy była poczytalna w momencie popełniania zbrodni, dwóch psychiatrów i psycholog przez miesiąc prowadzili zamkniętą obserwację psychiatryczną. Okazało się, że rzeczywiście była świadoma popełnianych czynów.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Sąd Okręgowy w Przemyślu po upływie ponad 1,5 roku wydał wyrok w sprawie 36-letniej kobiety. Początkowo prokuratura oskarżyła ją o zabójstwo Wiktorka, jednak po zapoznaniu się z dowodami zmieniono zarzut na zabójstwo z motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Rozprawa odbyła się za zamkniętymi drzwiami z wyłączeniem jawności ze względu na dobro rodziny dziecka, dlatego nie wiadomo, jakimi motywami kierowała się mama, pozbawiając życia 2-latka. Została skazana na 25 lat, wyrok nie jest prawomocny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna UDERZY w dzieci. Maluchy będą przymierać głodem
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Samotny tata nie radził sobie z włosami małej córki. Wtedy podjął krok, o którym w życiu nikt by nie pomyślał
  4. Poszła z kotem do weterynarza, bo co miesiąc rodził młode. Jego diagnoza zwaliła ją z nóg
  5. Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News