Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit

Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit Źródło: Unsplash/ Michal Bar Haim

Mama tego dziecka była bardzo zaskoczona jego wyglądem. Chłopiec urodził się bowiem z nieprawdopodobnie długimi włosami. Kiedy patrzy się na te zdjęcia, oczy wychodzą z orbit. Nie często widuje się takie maleństwa.

Mama urodziła dziecko, które miało nadzwyczajnie bujną czuprynę. Niemowlak z jakiegoś powodu przyszedł na świat z nieprawdopodobnie długimi włosami. Takiej fryzury u noworodka z pewnością jeszcze nie widzieliście. 

Mama zaskoczona wyglądem syna 

Mama Juniora Coxa-Noona ma jeszcze dwójkę dzieci, ale tylko on jest posiadaczem tak długich i mocnych włosów. Cała rodzina mieszka w Wielkiej Brytanii, a za każdym razem, gdy pojawia się publicznie z maluchem o bujnej fryzurze, wywołuje furorę wśród przechodniów. 

Wszyscy chcą dotykać imponującej czupryny chłopca i sprawdzić, czy jest prawdziwa. Mama zaskoczona wyglądem swojego syna, postanowiła zapytać o zdanie lekarza. Wszystkich nurtowała bowiem tajemnica nieprawdopodobnie długich włosów dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyczyny nadmiernego owłosienia chłopca 

Gdy 32-letnia Chelsea poszła ze swoim synem do lekarza w tej sprawie, dowiedziała się, że jego owłosienie najprawdopodobniej związane jest z jakimiś wydarzeniami w trakcie ciąży. W końcu ewidentnie nie była to dziedziczna cecha, skoro nikt poza Juniorem nie posiada tak bujnej fryzury. 

Mama wyznała specjaliście, że podczas ciąży cierpiała na silną zgagę, co lekarz natychmiast powiązał z porostem włosów. Według badań z 2007 roku, przeprowadzonych przez Johns Hopkins University, wzrost włosów płodu może być związany właśnie ze zgagą. Ma na to wpływ duża ilość estrogenów. 

Całe szczęście nie ma to negatywnego przełożenia na zdrowie chłopca. Junior jest po prostu posiadaczem nadzwyczajnej fryzury, a jego rodzina pieszczotliwie nazywa go małym niedźwiadkiem, ponieważ przez swoje bujne owłosienie przypomina misia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

Junior świetnie dogaduje się ze swoimi braćmi Prestonem i Mitchellem. Mama noworodka przyznała, że nie zamierza ścinać mu jego włosów, ponieważ jest ciekawa, jak długie będą za kilka miesięcy. Wygląd małego dziecka w nietypowych włosach z pewnością wzbudza w każdym wiele pozytywnych odczuć. Trzeba przyznać, że malec wygląda wyjątkowo uroczo.

Źródło: Facebook/Junior Cox-Noon

 

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Newsner 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu