mama
Webniusy
Mateusz Sidorek - 15 Maja 2020

Synek skarżył się na ból w buzi. Mama zajrzała do środka i stanęła jak wryta, wielkie zagrożenie dla wielu dzieci

Mama usłyszała, jak jej syn uskarża się na ból w buzi. Kobieta wreszcie poprosiła go, żeby otworzył szeroko usta. W jamie ustnej chłopca znalazła coś bardzo dziwnego. Musiała się dobrze przyjrzeć, żeby się upewnić. Postanowiła opublikować zdjęcia, aby każdy rodzic mógł ochronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwem. Jej historię przedstawił portal Webniusy.

Gdy mama małego chłopca pierwszy raz usłyszała, że syn uskarża się na ból w buzi, nie była zaniepokojona. U małych dzieci taki dyskomfort może oznaczać wyżynanie się stałych zębów, co jest całkowicie normalną rzeczą. Jednak dziecko Sary utrzymywało, że ból jest coraz silniejszy. Wreszcie kobieta postanowiła sprawdzić, czy w jamie ustnej chłopca nie dzieje się nic niepokojącego.

Fryzjer już niedługo ponownie będzie mógł nas ostrzyc.Wizyta u fryzjera od poniedziałku zadziwi niejednego. Już wiadomo, jak dużo trzeba zapłacić za zwykłe strzyżenieCzytaj dalej

Mama chłopca, w końcu zrozumiała, że jej syn naprawdę cierpi. Sara poprosiła dziecko, żeby otworzyło szeroko otworzyło buzię i przyjrzała się dokładnie. Wtedy zauważyła w jego jamie ustnej coś bardzo dziwnego. Początkowo nie była pewna, co znalazła. Dopiero po chwili zorientowała się, że dziąsła jej syna są podrażnione przez ciała obce. Kobieta wyciągnęła pęsetę i szybko zareagowała.

Mama zaapelowała do wszystkich rodziców

Nic dziwnego, że mama chłopca musiała się przyjrzeć kilka razy po tym, jak jej syn otworzył przed nią buzię. Sara wreszcie odkryła źródło bólu dziecka. W jego dziąsła wrosły paznokcie. Za pomocą pęsety wyciągnęła z jego jamy ustnej 27 paznokci, które doprowadziły do podrażnienia dziąseł. Być może wielu z was zastanawia się, jak do tego doszło. Jednak Sara szybko się domyśliła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

mężczyznaNa strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukrytyCzytaj dalej

Mama wiedziała, że jej syn ma brzydki nawyk obgryzania paznokci. Sara jednak, jak większość rodziców, była przekonana, że to przyzwyczajenie może mieć jedynie konsekwencje estetyczne. Jak się okazuje, może doprowadzić również do przykrych dla zdrowia stanów zapalnych. Kobieta postanowiła zaapelować do innych opiekunów, aby przyjrzeli się swoim dzieciom i postarali się oduczyć ich takiego zachowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Zdejmiemy maseczki. Szumowski powiedział, kiedy nadejdzie czas

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety

Publikując zdjęcia z domowego zabiegu, mama chciała ostrzec innych rodziców. Możliwe, że gdyby kobieta nie wyciągnęła wrośniętych w dziąsła syna paznokci, mogłoby dojść do poważniejszej infekcji. W przypadku małych dzieci, u których dopiero kształtuje się uzębienie i wyżynają się zęby stałe, mogłoby to być niebezpieczne. Niedawno opisaliśmy także historię matki, której córka każdego dnia budziła się podrapana.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: Webniusy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła straszna wiadomość. W USA zmarł polski lekarz
  2. Polska mistrzyni była na skraju. Myślała o samobójstwie. Prawda powiedziana po latach może łamać serce
  3. IMGW nie pozostawia złudzeń. Mieszkańcy konkretnych województw muszą się srogo przygotować
  4. Pies poszedł na spacer. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz, aż pobledli
  5. Anna Mucha zaliczyła wpadkę. Nagle pękły jej spodnie, wszystko widać na zdjęciu
  6. Nasączony wywarem z czosnku i cebuli gazik nałożyła na stopę i poszła spać. Do rana sczerniał od toksyn wydostających się z organizmu

Pogrzeb KacperkaWyciekło nagranie z pogrzebu Kacperka. Bardzo bolesne sceny, widok mówi sam za siebieCzytaj dalej

źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News