Jedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobie

Jedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobie Źródło: diapordiamesupero.com

Mama trzymająca na rękach dziecko to bardzo częsty widok. Na obrazku, który wam przedstawiamy, są trzy takie kobiety, różniące się niewielkimi detalami. Na tyle jednak istotnymi, że jedna z nich nie jest prawdziwą mamą, a tylko taką udaje. Dasz radę wskazać właściwą?

Mama jest tylko jedna? W tym wypadku jedna z trzech kobiet nią nie jest. Która? Twoja odpowiedź na to pytanie pozwoli ci poznać prawdę na swój temat. Przyjrzyj się więc dobrze wszystkim szczegółom, a następnie wybierz tę odpowiedź, którą dyktuje ci serce. Liczyć się będzie spostrzegawczość, wyobraźnia i nieco zdrowego rozsądku.

Fałszywa mama prawdę ci powie

Nie martwcie się, tu nie ma złych odpowiedzi. Nie chodzi o to, czy wskażecie właściwą osobę - liczy się tylko wasz wybór. To na jego podstawie eksperci wyznaczyli trzy typy osobowości, które różnią się między sobą i być może pozwolą wam dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Przyjrzyjcie się więc dobrze zdjęciu na górze, wybierzcie odpowiedź i zobaczcie poniżej, co ten psychotest ma wam do przekazania.

A więc: która z przedstawionych na obrazku kobiet nie jest mamą tulonego przez siebie dziecka? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeżeli wybrałeś odpowiedź 1, oznacza to, że masz w sobie duże pokłady pokory i skromności. Potrafisz słuchać. Niewielu osobom udaje się wyprowadzić cię z równowagi. Być może to właśnie dzięki temu otacza cię wielu zaufanych przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Lubisz spędzać czas z nimi, ale niestraszna jest ci też praca i odpoczynek w samotności, chociaż nie lubisz być sam. W życiu miłosnym kierujesz się przede wszystkim charakterem danej osoby, a nie jej wyglądem.

Jeżeli wybrałeś odpowiedź 2, najprawdopodobniej doceniasz czas spędzony w samotności, chociaż nie jesteś jej wielkim fanem. Masz jednak zaledwie garstkę sprawdzonych przyjaciół i raczej nikt nie nazwałby cię duszą towarzystwa. Przewidywalność to twój wróg, dlatego stale podejmujesz nowe wyzwania, żeby móc się sprawdzić. Dla ukochanej osoby jesteś w stanie zrobić wszystko, ale gdy związek się rozpadnie, długo nie będziesz w stanie wrócić do porządku dziennego.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz popełnił samobójstwo. Był oskarżony o molestowanie dzieci

2. Sytuacja robi się coraz gorsza, IMGW natychmiast zareagowało. Ogłoszono żółte alarmy dla województw

 

Jeżeli wybrałeś odpowiedź 3, twoimi najmocniejszymi cechami są spokój i ostrożność. Nie podejmujesz ryzyka, gdy nie jest to konieczne, a i tak najchętniej otaczasz się ludźmi, którzy mogliby wyciągnąć cię z ewentualnych tarapatów. Jesteś entuzjastycznie nastawiony do świata, ale nie tak łatwo cię zadowolić. Najbardziej odczuwają to potencjalni kandydaci na drugą połówkę - tylko osoby spełniające twoje wygórowane kryteria mogą liczyć na zainteresowanie z twojej strony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 16-letnia Karolina. Nastolatka przez pół życia walczyła z chorobą
  2. Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. "Zepsułem dwa skoki i wygrałem"
  3. Rosół z kluskami francuskimi będzie jeszcze lepszy niż ze zwykłym makaronem. Bajecznie prosty przepis na niebo w gębie
  4. Każdego może spotkać, 4-letnią Maję zabolały jedynie nogi. Diagnoza była druzgocąca
  5. Północ sparaliżowana, żywioł jest bezlitosny. Synoptycy IMGW nie mają dobrych wiadomości

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News