Mama odkryła niebezpieczeństwo ukryte w zabawce córeczki i oniemiała

Mama odkryła niebezpieczeństwo ukryte w zabawce córeczki i oniemiała Źródło: .

Mama dopiero po pewnym czasie dokładniej przyjrzała się zabawce, którą kupiła dziecku. Choć na pierwszy rzut oka nic nie zwracało większej jej uwagi, szybko odkryła w niej coś naprawdę niebezpiecznego.

Pewna mama nie zamierzała odmawiać swojemu dziecku nowej zabawki, dlatego gdy tylko została o nią poproszona, bez zawahania zdecydowała się na zakup. Mała, różowa, na pozór nieszkodliwa różdżka miała jedynie dostarczać odrobinę frajdy najmłodszym. Kobieta nie mogła przewidzieć, że prawda okaże się zupełnie inna i przede wszystkim w tak dużym stopniu zagrażająca jej własnemu dziecku. 

Mama spojrzała na zabawkę dziecka i odkryła wielkie niebezpieczeństwo 

Nicole Allen uwielbiała rozpieszczać swoją małą córkę, dlatego gdy dziewczynka poprosiła ją w sklepie o zakup plastikowej różdżki nie widziała żadnych przeciwwskazań. Po powrocie do domu kobieta postanowiła dokładniej przyjrzeć się różowej, plastikowej zabawce z lusterkiem. Na pierwszy rzut oka całość wydawała się dość zwyczajna, jednak w napisie na opakowaniu dostrzegła coś niepokojącego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nicole przeczytała na nim bowiem "EvilStick", a po kilku sekundach odkryła coś jeszcze bardziej przerażającego. Bez problemu mogła zdjąć lustrzaną folię i przekonać się, co tak naprawdę skrywa za nią producent. Nagle ogarnął ją niepokój, bowiem spostrzegła zdjęcie dziewczyny z diabelskim wyrazem twarzy, która cięła się nożem. To duże niebezpieczeństwo dla małych dzieci, które mogą chcieć naśladować postać z różdżki albo będą dręczone przez koszmary.

Mama jest przerażona odkryciem

To jednak jeszcze nie wszystko. Zgodnie z instrukcjami zawartymi na opakowaniu, zabawka miała wydawać z siebie dźwięki i rzeczywiście, tak też było, ale raczej nie tego spodziewała się Allen. Gdy nacisnęła przycisk z różowej różdżki wydobył się mrożący krew w żyłach diabelski śmiech. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Kobieta podzieliła się swoim wstrząsającym odkryciem w mediach społecznościowych i choć internauci podzielili jej oburzenie, nikt nie potrafił odnaleźć tego, który pozwolił na wprowadzenie na rynek tak niebezpiecznej zabawki. Nicole jest przekonana, że po zdjęciu, które znalazło się na zabawce, niektórym dzieciom mogłyby przychodzi do głowy naprawdę absurdalne pomysły zagrażające ich zdrowiu, a nawet życiu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News