Wąż zaatakował malutkie zajączki. Ale wtedy do akcji wkroczyła ich mama, wszystko się nagrało

Wąż zaatakował malutkie zajączki. Ale wtedy do akcji wkroczyła ich mama, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com/CBSN

Mama małych zajączków wykazała się wielką odwagą. Jej małe na podwórku zostały zaatakowane przez węża. Kiedy samica zająca to zobaczyła, rzuciła się z odsieczą. Monitoring zamontowany na domu, przed którym rozgrywały się sceny walki, nagrał dosłownie wszystko.

Mama zawsze ochroni swoje potomstwo, nawet jeśli agresor je atakujący będzie większy od niej. Z prawdziwą pasją lwicy na atakującego swoje dzieci węża rzuciła się samica zająca, która postanowiła obronić swoje maleństwa przed agresorem, który wybrał jej potomstwo na swój posiłek. Dzięki monitoringowi z budynku, przed którym rozgrywały się sceny walki, wiemy, jak poradziła sobie dzielna mama.

Mama zauważyła, że dzieci są w niebezpieczeństwie. Rzuciła się z pomocą

Małe zajączki, które wylegiwały się na trawie w jednym z amerykańskich domostw, zostały zaczepione przez niezwykle groźnego gościa. Wąż postanowił oplatać ich małe ciała, aby potem je spożywać. Kiedy mama zajączków zauważyła gada, który przypełzł zamordować jej dzieci, z wielką pasją rzuciła się na jego ciało.

Jej walka z o wiele groźniejszym przeciwnikiem była pełna zaangażowania i chęci obrony maluszków. Samica zająca wgryzała się zębami w ciało węża i łapami odganiała go od swojego potomstwa. Gad nie wiedział, co ma zrobić z takim atakiem i przez kilka sekund leżał jak oniemiały na trawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwy finał walki

Mama zajączków. osiągnęła swój cel i odciągnęła za pomocą łap agresora od dzieci. Sam wąż chciał jeszcze do nich wrócić, ale samica zająca wyraziła zdecydowany opór i zaczęła się z nim siłować w taki sposób, by nie dać mu się owinąć i udusić. Ostatecznie dzięki swojej odwadze przegnała gada z podwórka i obroniła malutkie zajączki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Dzięki monitoringowi wiszącemu na domu możemy zobaczyć, jak wyglądało to starcie. Pełna pasji walka znalazła się nawet w ramówce wydań wiadomości amerykańskiej telewizji CBSN. Prowadzący docenili postawę zajęczej mamy, a widzowie stacji wprost nie mogli uwierzyć w te pełne dramatyzmu sceny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News