Mama kosiła trawnik z dzieckiem w nosidełku. Serce jej stanęło w gardle na widok radiowozu, który podjechał pod jej dom

Mama kosiła trawnik z dzieckiem w nosidełku. Serce jej stanęło w gardle na widok radiowozu, który podjechał pod jej dom Źródło: .

Mama postanowiła nieco odciążyć męża. Ponieważ ma pod swoją opieką dzieci, wzięła jedno z nich ze sobą. Owinęła je w nosidełko i zaczęła kosić trawnik. Kiedy na horyzoncie zobaczyła radiowóz, przeszło jej przez myśl, że mogą czekać ja nieprzyjemności. To, co się wydarzyło później, jest niewiarygodne.

Mama ma na głowie niesłychanie wiele rzeczy. W zależności od tego, jak wygląda podział obowiązków z domu, oprócz opieki nad dziećmi, może też mieć problem ze znalezieniem chwili na sprzątanie, gotowanie albo i na pracę. Ta kobieta była wyjątkowo uczynna i chociaż robiła w domu co tylko mogła, postanowiła jeszcze wesprzeć męża i wziąć na siebie jedno z jego zadań - koszenie trawnika. Nie spodziewała się jednak, że skończy się to w tak niewiarygodny sposób.

Mama wyszła z dzieckiem przed dom, by skosić trawnik

Trawnik od jakiegoś już czasu wymagał skoszenia, więc kobieta szykowała się na długą i żmudną pracę. Cieszyła się jednak dobrą pogodą i tym, że dzięki temu miała szansę spędzić czas z jednym z trójki swoich dzieci na świeżym powietrzu. Chociaż poświęcała pociechom każdą wolną chwilę, nie oznaczało to przecież wcale, że spędzała je tak, jak chciała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzień był bardzo ładny, więc stwierdziłam, że pomogę mojemu mężowi i sama zajmę się skoszeniem trawnika. Koszenie trawy sprawia mi sporą przyjemność - powiedziała opisując później to zajście mediom.

Po chwili na horyzoncie pojawił się radiowóz

Sielanka została przerwana pojawieniem się na lokalnej drodze radiowozu. Chociaż mama trójki dzieci nie uważała, aby łamała jakiekolwiek prawo, nie była pewna, czy to dobra wróżba. Co chwilę nerwowo spoglądała znad kosiarki, zastanawiając się, czy funkcjonariusze zwrócą jej uwagę na koszenie z dzieckiem, czy przejadą bez słowa.

- Sądziłam, że będę miała jakieś kłopoty, czy coś takiego - powiedziała potem mediom.

Gdy samochód policji zatrzymał się obok trawnika, który akurat kosiła, pogodziła się z tym, że będzie musiała zapłacić mandat. Westchnęła i podeszła do radiowozu. Jednak to, co zasugerował jej policjant, wprawiło ją w osłupienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- Kochany oficer zatrzymał się i nalegał, że to on skosi za mnie trawnik - powiedziała potem uradowana matka, która zupełnie nie spodziewała się takiej reakcji funkcjonariusza.

Zajście skomentował potem mąż, który również był zachwycony postawą policjanta.

- To niby mały uczynek, ale dla mojej żony tego dnia to było coś wielkiego - powiedział mediom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News