Policjanci aresztowali mamę trojga dzieci, bo kradła. Ale wszystko się zmieniło, jak wyszło na jaw, dlaczego

Policjanci aresztowali mamę trojga dzieci, bo kradła. Ale wszystko się zmieniło, jak wyszło na jaw, dlaczego Źródło: www.facebook.com/theheraldsun

Mama trójki dzieci została aresztowana za kradzież. Okoliczności przestępstwa budzą jednak współczucie. Policjanci byli w szoku, gdy odkryli prawdę.

Mama trójki dzieci została przyłapana na kradzieży. Kobieta przyznała się do przestępstwa. Wyjaśniła też, dlaczego to zrobiła. Powody, przez które kradła, zszokowały policjantów.

Amerykańscy policjanci, Candace Spragins i Keith Bradshaw, otrzymali informację o kradzieży w sklepie Food Lion w Hillsborough w Karolinie Północnej. Złodziejką okazała się matka trojga dzieci, Theresa West. Łączna wartość skradzionych towarów spożywczych to 36 dolarów.

Mama nie miała wyjścia

Kobieta nie miała wyjścia. O swojej trudnej sytuacji  opowiedziała w wywiadzie dla The Herald-Sun. Nie miała już siły prosić dalej o pomoc, która nie nadchodziła. Po trzech dniach postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i sama wykarmić dzieci.

- Nie była to kradzież z chciwości, ale coś, co matce chcącej nakarmić swoje dzieci wydawało się koniecznością - skomentował sprawę na swoim profilu facebookowym Komistariat w Hillsborough.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama nie spodziewała się takiego obrotu sprawy

Policjanci, respektując prawo, ukarali złodziejkę grzywną i nakazali zwrot skradzionych towarów. Nie zostawili jednak kobiety bez pomocy. Wieczorem zjawili się w jej domu z górą jedzenia. Sami, za własne pieniądze, kupili jej podstawowe artykuły spożywcze potrzebne do wykarmienia dzieci. Łączna kwota przekazanych darów to aż 140 dolarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

- Praca policji to nie tylko sztywne procedury. W pierwszej kolejności jesteśmy ludźmi, dopiero później policjantami. Często okazujemy współczucie naszym #współobywatelom. Oto właśnie #PolicjaHillsborough. Wyrazy szacunku dla starszego kaprala Brashaw i oficer Spragins - to treść oświadczenia na oficjalnym Facebooku lokalnego komisariatu.

Koledzy policjantów wspierają swoich współpracowników. Zachęcili też mieszkańców do pomocy najuboższym sąsiadom. Zorganizowali zbiórkę żywności i innych artykułów pierwszej potrzeby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W bankomacie znalazł małą FORTUNĘ. Jego zachowanie wywołuje podziw
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Newsner

Następny artykuł