Mama myślała, że jest w kolejnej ciąży. Gdy lekarze zobaczyli, co urodziła zamiast dziecka, ścięło ich z nóg

Mama myślała, że jest w kolejnej ciąży. Gdy lekarze zobaczyli, co urodziła zamiast dziecka, ścięło ich z nóg Źródło: Facebook/Lauren Knowles

Mama myślała, że kolejny raz spodziewa się dziecka. Prawda była zdecydowanie bardziej szokująca. Gdy lekarze ujrzeli, co urodziła, ścięło ich z nóg.

Mama z radością przyjęła informację o tym, że kolejny raz jest w ciąży. Nie spodziewała się jednak, że to, co rośnie w jej brzuchu, to wcale nie jest dziecko. Gdy lekarze ujrzeli, co urodziła  i odkryli prawdę, byli przerażeni. 

Mama myślała, że to ciąża, a prawda okazała się inna 

Mama dwójki dzieci ze Szkocji myślała, że kolejny raz jest w ciąży. To, co okazało się po kilku tygodniach, zaskoczyło wszystkich. Jej szczęście przerodziło się w ogromny, życiowy dramat, gdy usłyszała przerażający werdykt lekarzy. 

Nieprawidłowo zapłodniona komórka jajowa rozwijała się zupełnie tak, jakby była dzieckiem. Niestety prawda okazuje się zupełnie inna. Płód okazał się złośliwym nowotworem, który rujnował organizm kobiety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szok lekarzy 

27-letnia Lauren Knowles zgłosiła się do szpitala w 7. tygodniu ciąży, kiedy to zaatakowały ją przykre dolegliwości. Kobieta skarżyła się na bóle i zaczęła intensywnie krwawić. Po wykonaniu badani USG okazało się, że w jej ciele nie rośnie dziecko, ale złośliwy guz. Zdiagnozowano u niej zaśniad groniasty, czyli patologiczną ciążę, która powstaje po nieprawidłowym zapłodnieniu jajeczka przez plemnik.

Lauren natychmiast zaczęła chemioterapię, ale leczenie nie przynosiło żadnych rezultatów. Przełom nastąpił dopiero, gdy podczas wizyty w toalecie urodziła guza. Swoisty poród poprzedziły skurcze i ból. 

- Guz rósł w moim łonie dokładnie tak samo, jak rosłoby dziecko. Dlatego mój organizm produkował te same hormony, jak w czasie ciąży i testy wychodziły pozytywnie - opisała całą tajemniczą sytuację 27-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

To, co wyszło z jej ciała, było przerażające. Guz był tej samej wielkości, co 17-tygodniowe dziecko. Nie wiadomo w jak sposób kobiecie samodzielnie udało się urodzić coś tak dużego. Gdy pozbyła się tego dodatkowego balastu, okazało się, że razem z nim wydaliła cały nowotwór. Był to moment, w którym Lauren Knowles przestała chorować na raka i raz na zawsze zakończyła swój koszmar. Postanowiła również zaryzykować i kolejny raz zajść w ciążę. Tym razem urodziła piękną córeczkę. 

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu