Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci

Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci Źródło: .

Mama dowiedziała się, że urodzi czworaczki. Jednak w trakcie ciąży wystąpiły straszne komplikacje. Żeby zachować dziecko, musiała przez wiele tygodni znosić straszne cierpienie.

Kiedy ta mama dowiedziała się, że nosi w sobie nie jedno, ale czwórkę dzieci, nie mogła otrząsnąć się z szoku. Jednak już podczas pierwszej wizyty u lekarza dowiedziała się, że to będzie bardzo skomplikowana ciąża. Kobieta wraz ze swoim partnerem musieli nieustannie monitorować, co dzieje się z nienarodzonymi maluchami. Wtedy zaczął się prawdziwy dramat.

Mama nosiła w sobie martwe dzieci, żeby uratować pozostałe

Mama została poinformowana w klinice, że troje z jej dzieci dzieli wspólne łożysko. Sytuacja była bardzo niecodzienna, dlatego lekarz zapytał, czy para przyjmuje leki na bezpłodność. Tylko jedno dziecko znajdowało się w swoim worku owodniowym, który kształtuje się w pierwszym trymestrze. Ciąża kobiety została zakwalifikowana do grupy wysokiego ryzyka. Od tego momentu para przyszłych rodziców musiała regularnie poddawać się kontroli, by odpowiednio zabezpieczyć ciążę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od tego momentu mama zaczęła żyć w nieustannym stresie. Niestety walka z czasem nigdy nie jest równa. Pojawienie się silnych, porannych mdłości oraz osłabienia organizmu były tylko początkiem dramatu. Kiedy młoda mama wybrała się do lekarza w 15 tygodniu, dowiedziała się, że wszystkie czworaczki są płci żeńskiej. Lekarz miał dla niej również złą wiadomość - jedno z dzieci już nie żyło. Łożysko okazało się być zbyt słabe, żeby otrzymać przy życiu trzy dziewczynki. Później zmarła kolejna dwójka. Kobieta musiała jednak nosić w sobie martwe dzieci, jeśli chciała urodzić ostatnie, które jeszcze żyło.

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Chociaż mama każdego dnia przeżywała śmierć trzech córek, musiała znaleźć w sobie wystarczająco dużo siły, żeby urodzić to jedyne, które ocalało. Kobieta znalazła się pod szczególnym nadzorem lekarzy, którzy korzystali ze wszystkich sposobów, żeby utrzymać jej ciążę. Chociaż młoda mama zaczęła rodzić za wcześnie, jej córka przyszła na świat żywa. Noworodek nie miał w pełni wykształconych oczu i uszu. Dziewczynka mogła wyjść ze szpitala dopiero po 127 dniach. Na szczęście przeżyła i dzisiaj ma już 3 lata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. 5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami
  4. Córka Kwaśniewskiego w końcu się doczekała. Potwierdziła radosną nowinę, fani spieszą z gratulacjami
  5. Proroczy film Jana Komasy przewidział zamach na Adamowicza? Podobieństwa są porażające

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News