Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom Źródło: .

Mama zupełnie nie interesowała się losem swojej trzyletniej córki. Dziewczynka była skrajnie wycieńczona, zdesperowane dziecko jadło z głodu proszek do prania.

Mama dziewczynki została aresztowana i odpowie za swoje czyny przed sądem. Zachowanie kobiety jest niewiarygodne. Kiedy odnaleziono jej dziecko, dziewczynka była w koszmarnym stanie. Jej agonia trwała kilka dni, trzylatka była skrajnie wychłodzona i głodna. Zdesperowane dziecko zjadło nawet proszek do prania.

Mama dziewczynki zachowała się niewiarygodnie

3-letnia dziewczynkę znalazła babcia, która chciała ją odwiedzić w urodziny. Dziecko było zamknięte samo w domu, znajdowało się w koszmarnym stanie. Kobieta znalazła wychłodzoną dziewczynkę w pokoju pełnym śmieci i resztek jedzenia. Zdesperowana Kristina zaczęła jeść z głodu proszek do prania. Jak ustaliła policja, dziewczynka spędziła sama w domu cały tydzień. Matka zostawiła ją bez opieki, a sama pojechała na imprezę ze swoją przyjaciółką i nie wróciła przez kilka dni. Przed wyjazdem zakręciła wodę w kranach, nie zostawiła też dziecku nic do jedzenia. 

Maria Plenkina została aresztowana przez policję. Kobieta nie powiedziała nikomu, że wyjeżdża, nie poprosiła również o opiekę nad córką. Przyjaciółka, z którą 21-latka imprezowała w nocnych klubach, była przekonana, że dziecko zostało w domu z opiekunką.

- Nigdy nie myślałam, że Maria mogłaby zrobić coś takiego. Gdybym tylko zauważyła, że coś jest nie tak, zabrałbym dziewczynkę do siebie. Pokazała najwyższą klasę profesjonalnego aktorstwa. Okazuje się, że zupełnie nie znałem mojej córki - powiedziała lokalnym mediom matka kobiety.

Mama 3-latki pojechała imprezować z koleżanką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka zmarła na skutek skrajnego wycieńczenia organizmu. Jej mama odpowie przed sądem za morderstwo. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili podejmowania decyzji o pozostawieniu córki bez opieki, Rosjanka była świadoma swoich czynów i zdrowa psychicznie.

Dzisiaj grzeje: 1.18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Później pojawiły się informacje, że kobieta niedawno rozstała się z partnerem. Maria Plenkina przyznała się do winy, lecz utrzymuje, że doprowadziła do śmierci dziecka nieumyślnie. Za jej okrutne zachowanie grozi jej od 8 do 20 lat więzienia.

Przepraszamy, materiał wideo jest obecnie niedostępny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News