Była przekonana, że jej dziecko nie żyje. Po 30 latach dostała wiadomość, poznała okrutną prawdę i zalała się łzami

Była przekonana, że jej dziecko nie żyje. Po 30 latach dostała wiadomość, poznała okrutną prawdę i zalała się łzami Źródło: Pexels.com / Juan Pablo Serrano

Młoda mama tuż po porodzie została poinformowana, że jej syn nie żyje. Po kilkudziesięciu latach poznała brutalną prawdę. Nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało. Nie potrafiła powstrzymać łez.

Mama była przekonana, że jej syn nie żyje. Dzień po porodzie poinformowano ją, że maleństwo zmarło z powodu groźnej infekcji. 16-letnia wówczas Tina Bejarano Gardere była zdruzgotana. Prawda wyszła na jaw dopiero po kilkudziesięciu latach.

Mama bardzo chciała urodzić swoje drugie dziecko

Ta nieprawdopodobna historia wydarzyła się w Los Banos w Kalifornii. Nastoletnia Tina urodziła pierwsze dziecko w wieku zaledwie 16 lat. Kilka miesięcy po porodzie okazało się, że znowu jest w ciąży. Pomimo tego, że matka dziewczyny nalegała, aby tuż po rozwiązaniu oddać nienarodzoną córkę do adopcji, Tina nie wyraziła na to zgody. Uparła się, że zdoła wychować dwoje dzieci. Niestety, dzień po przyjściu drugiego maleństwa na świat, personel medyczny poinformował ją, że dziecko było chore i zmarło w wyniku infekcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

29 lat później kobieta otrzymała zaskakującego maila. Okazało się, że noworodek przeżył poród. Co więcej, urodził się cały i zdrowy. Matka Tiny dopięła swego i potajemnie odebrała dziecko córce. Zostało ono adoptowane przez rodzinę w Nevadzie 10 lat po urodzeniu. Kobieta dowiedziała się o tym przez szokującą wiadomość mailową. 

Córka Tiny odezwała się - zmieniła płeć

Do Tiny napisał mężczyzna, który zrobił test DNA. Wyniki badania genetycznego potwierdziły, że jego matką jest Tina. Syn kobiety wyznał, że mieszka wraz z żoną i dzieckiem w New Jersey. Co więcej, zmienił płeć, stąd ostatecznie utwierdził kobietę w przekonaniu, że to ona urodziła go niemal 30 lat temu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

- Kocham go bez względu na wszystko - odparła Tina. 

Do pierwszego spotkania matki z synem doszło przez Świętem Dziękczynienia. Serwis Today uwiecznił na zdjęciach to emocjonujące wydarzenie. 

https://twitter.com/TODAYshow/status/1205200700529135617

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: edziecko.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News