Mama oddała syna
Screen nbcdfw.com
Monika Majko - 13 Listopada 2020

Oddała syna do adopcji. Pewnego dnia zadzwonił telefon, kobieta podniosła słuchawkę i zamarła

Mama wiedziała, że nie jest w stanie zapewnić dziecku dobrej opieki, tuż po porodzie oddała chłopca do adopcji. Po 45 latach odebrała telefon i zamarła.

Mama podjęła trudną decyzje i przekazała swojego syna do adopcji. Nastolatka wiedziała, że postąpiła słusznie, jednak przez lata nie mogła zapomnieć o dziecku. Pewnego dnia kobieta odebrała telefon i zamarła po usłyszeniu kilku słów w słuchawce.

Mama oddała syna do adopcji tuż porodzie

Brenda Van Sickle z północnego Teksasu miała 16 lat, kiedy w 1975 roku urodziła syna. Nastolatka wiedziała, że nie jest w stanie dać swojemu dziecku tyle, ile by chciała. Młoda mama podjęła wyjątkowo trudną decyzję i tuż po porodzie oddała chłopca do adopcji.

- Widziałam go przez 15 minut, zanim odebrała go pielęgniarka - wspomina po latach w rozmowie z NBC.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówMateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Kobieta jakiś czas później wyszła za mąż, pracowała w telewizji, a teraz zajmuje stanowisko w biurze informacji publicznej lokalnej policji. Choć lata mijały, Brenda nigdy nie zapomniała o swoim synu, nie miała jednak pojęcia, co się z nim dzieje.

- Pamiętam, kiedy musiałam podpisać te wszystkie papiery, zostawić go i po prostu wyjść. To było bardzo trudne - wyznała Brenda.

Przez lata zastanawiała się kim jest jej syn, jak się nazywa i czy przeżył. Pewnego dnia odebrała telefon od 45-letniego Wesa Fennera z Nowego Orleanu i zamarła z zaskoczenia. To był jej syn.

- To była dziwna pierwsza rozmowa. Nie spodziewała się, że ktoś zadzwoni do niej do pracy i zapyta, czy w 1975 roku oddała dziecko do adopcji - relacjonował Wes Fenner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Po 45 latach mama chłopca odebrała telefon i zamarła

Mama i syn umówili się na spotkanie, które odbyło się kilka tygodni później i zostało zarejestrowane przez reporterów stacji NBC. Kiedy Brenda czekała na mężczyznę na parkingu, nagle usłyszała za plecami słowa "Mamo, to ja".

- Zwykle nie płaczę, ale to był zdecydowanie jeden z momentów, kiedy nie dało się powstrzymać łez. To było jak oglądanie starszej wersji siebie w lustrze - wspomina 45-latek.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat dla seniorów. Chodzi o realizowanie recept

2. Wiadomo, co planuje rząd. Na luzowanie obostrzeń Polacy nie mają szans

3. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem

Oboje nie mogli powstrzymać łez wzruszenia. Brenda i Wes przytulali się przez 20 minut, robiąc przerwy tylko na wzajemne otarcie łez. Brenda przez lata bezskutecznie poszukiwała syna, dlatego to spotkanie było dla niej wyjątkowe. Teraz są w stałym kontakcie i nie wyobrażają sobie straty tej więzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  3. Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedzieć
  4. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  5. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  6. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  7. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  8. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: edziecko

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News