Podszedł do młodej mamy i powiedział kilka zdań wywołujących ciarki. Nagle do jej oczu napłynęły łzy

Podszedł do młodej mamy i powiedział kilka zdań wywołujących ciarki. Nagle do jej oczu napłynęły łzy Źródło: facebook.com

Tej rozmowy młoda mama nie zapomni już nigdy. W trakcie zakupów spożywczych doszło do niespotykanego spotkania ze starszym mężczyzną, którego słowa wywołały u niej ciarki na plecach. Wszystko przez małe dziecko kobiety.

Mama opowiedziała o swojej niespotykanej historii. Młoda kobieta, która robiła zakupy w sklepie spożywczym, została zaczepiona przez starszego mężczyznę, który miał jej coś ważnego do powiedzenia. Staruszek, który zwrócił uwagę na syna kobiety, dał jej ważną, życiową lekcję, której nie zapomni już nigdy.

Młoda mama była w szoku. Starszy mężczyzna zaczepił ją w sklepie

Opisywana historia miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Młoda matka, Leanne, która wychowuje dwóch synów, była z jednym ze swoich potomków na zakupach w sklepie spożywczym. Zapracowana i zestresowana została zaczepiona przez starszego mężczyznę, który zwrócił uwagę na jej dziecko.

- Rozpoczął opowiadać historię o tym, gdy jego syna miał pięć lat. Syn poprosił go, aby zbudowali domek dla ptaszków. Mężczyzna odmówił synowi, ponieważ był zajęty innymi, „ważnymi” sprawami. Jego syn odchodził zawiedziony, ale nie płakał, ani nie zrobił żadnej sceny. Wtedy poczuł się fatalnie, ponieważ wiedział, że złamał synowi serce. Zawołał syna. Pojechali razem do sklepu i kupili potrzebne materiały. Potem wspólnie zbudowali domek - opowiada kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta rozmowa zmieniła jej życie

Mężczyzna kontynuował swoją opowieść o domku dla ptaszków i przyznał, że nie pamięta już, co było tak ważne, że odmówił swojemu dziecku jego budowy. Jednak dzięki temu, że się zgodził na spełnienie marzenia swojego syna, to od czterdziestu lat ma domek, który wybudowali.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

- Do oczu natychmiast napłynęły mi łzy. Pomimo że spędzam z moimi dziećmi większą części dni, to tak naprawdę nie nie zawsze poświęcam im wystarczająco dużo uwagi. Różne aktywności czy zabawy czasem robię na pół gwizdka. Złoszczę się czasem. Rozpraszają mnie różne rzeczy jak lista rzeczy do zrobienia, czy telefon. Ten mężczyzna nie wie, jak bardzo sprawił, że zatrzymałam się i zaczęłam myśleć o swoim życiu. Dzięki jego historii przemeblowałam swoje priorytety. Zainspirował mnie do zwolnienia i większego skupienia się na rodzinie - zwierza się Amerykanka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Newsner

Następny artykuł