Mama otworzyła pralkę i zamarła z przerażenia. Policja apeluje, aby każdy, kto widzi takie zdarzenie, natychmiast do nich zadzwonił

Mama otworzyła pralkę i zamarła z przerażenia. Policja apeluje, aby każdy, kto widzi takie zdarzenie, natychmiast do nich zadzwonił Źródło: Facebook

Mama wybrała się do pralni i odkryła coś, co wprawiło ją w osłupienie. Nie chciałaby, aby przytrafiło się to jej dziecku. Powinna zgłosić sprawę na policję, okazało się, że sytuacja była niebezpieczna.

Pewna mama nie spodziewała się, że spotka ją coś takiego w pralni bezobsługowej. Swoją historią podzieliła się na Facebooku, zrobiła także zdjęcie na dowód, że nietypowa sytuacja była prawdziwa. Zasugerowano jej, że powinna wezwać policję.

Mama tę wizytę w pralni zapamięta na długo. Zastała sytuacja kompletnie ją zaskoczyła

Mieszkanka Nowej Zelandii wybrała się do pralni samoobsługowej ze swoimi rzeczami. Gdy już wyprała ubrania, udała się przerzucić je do suszarki. Gdy schyliła się do maszyny, zauważyła, że w środku ktoś siedzi. Wewnątrz bębna przebywał młody chłopak, który miał w ręku kanister pełen benzyny. Wszystko wyglądało tak, jakby odurzał się oparami z kanistra. Kobieta od razu zareagowała, obawiała się bowiem, że takie zachowanie może spowodować potencjalne niebezpieczeństwo.

- Krzyczałam na niego: Co ty robisz?! A on po prostu na nas patrzył. Wszyscy byli zbyt przestraszeni, by kazać mu sobie pójść. Do czego zmierza ten świat... Mógł wysadzić tę pralnię samoobsługową - napisała przerażona kobieta.

Następnie zobojętniały chłopiec owinął się kocem i poszedł dalej spać w suszarce do ubrań. Przerażona matka ma nadzieję, że taka sytuacja nie przydarzy się nigdy jej dziecku. 

Internauci komentują historię matki. Twierdzą, że zamiast robić zdjęcia, powinna zawiadomić służby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcje pod postem były podzielone. Niektórych wyraźnie rozbawiła historia, inni natomiast zaczęli oburzać się zachowaniem bohaterki historii. Twierdzili, że zamiast wykorzystywać telefon do robienia zdjęć, powinna przy jego pomocy zawiadomić służby porządkowe, które powinny w tej sytuacji zainterweniować.

- Dlaczego ktoś nie wezwał pogotowia lub policji? Powinien zostać stamtąd zabrany nie tylko dla bezpieczeństwa innych, ale dla własnego zdrowia. Smutne, że ludzie przymykają oko na takie sytuacje - napisał internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. 500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

Później do sprawy odniosła się lokalna policja. Zadeklarowali, że dowiedzieli się o całej sytuacji, ale nie zostali odpowiednio wcześnie wezwani na interwencję. Funkcjonariusze zaapelowali, żeby w razie bycia świadkiem takich zdarzeń, jak najszybciej zawiadomić policję - nie tylko ze względu na bezpieczeństwo osób pralni, ale i samej młodej, odurzonej osoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News