Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu

Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu Źródło: Pixabay/Daniela Dimitrova

Mama jest wyjątkową osobą dla każdego dziecka. Rodzicielska więź to coś, co jest bardzo trudne do zrozumienia dla kogoś, kto nigdy nie miał dzieci. Pewna matka zdecydowała się napisać do swoje córki list. Dziewczynka miała go otworzyć w najgorszym momencie swojego życia. Treść tej wiadomości pozbawia tchu.

Mama z założenia powinna kochać i dbać o swoje dzieci najlepiej jak potrafi. Relacja z matką jest jedną z najważniejszych rzeczy, które w dorosłym życiu kształtują naszą osobowość. Pewna kobieta postanowiła w wyjątkowy sposób zwrócić się do swojej córki. Napisała do niej list i poleciła zapoznać się z nim dopiero wtedy, kiedy dziewczynka będzie przeżywać najtrudniejsze chwile w swoim życiu. 

Mama napisała do córki list

Mama zdecydowała się napisać do swojej malutkiej córki list. Treść tej wiadomości zapiera dech w piersi i jest niesamowicie ważnym komunikatem. Poleciła dziewczynce przeczytać go dopiero wtedy, kiedy będzie w trakcie przeżywania najgorszych chwil swojego życia. 

Trzeba przyznać, że jest to dość niekonwencjonalny sposób komunikowania się ze swoim dzieckiem.  Jednak ten piękny list jest wspaniałym wyrazem bezgranicznej i bezinteresownej miłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świadectwo miłości

Mama w pięknych słowach opisała sedno relacji rodzicielskiej. List ma również walor moralizatorski, ponieważ kobieta w kilku momentach daje cenne rady swojej córce odnośnie dorosłego życia i trudów  z nim związanych. Treść listu jest niezwykle poruszająca. 

Matka wspomina swoje dziecięce lata i porównuje siebie do córki. To podobieństwo między nimi skłoniło ją do napisania tego listu i podzielenia się swoim doświadczeniem życiowym. Celem tej wiadomości jest poinformowanie córki, że matka jest z niej bardzo dumna, że dziewczynka może na nią liczyć i może z nią porozmawiać o wszystkich swoich problemach.

Kobieta chce, żeby córka przeczytała to w trudnym momencie po to, żeby te słowa będące świadectwem wielkiej miłości podniosły ją wtedy na duchu. Przestrzega również dziewczynkę przed miłosnymi niepowodzeniami i zapewnia, że każdy przez to przechodzi. Obiecuje córce, że zawsze będzie ją wspierać w każdej decyzji, którą podejmie w swoim życiu.

Chyba każdy chciałby przeczytać taką piękną wiadomość od swoich rodziców. Świadomość posiadania kogoś, kto kocha niezależnie od wszystkiego, jest niezwykle cennym uczuciem. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ewa Farna poruszyła cały internet TYM zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  2. Michał Wiśniewski OSZALAŁ! To, co powiedział przed tysiącami widzów do Dominiki Tajner po prostu nie mieści się w głowie! Fanom opadły szczęki
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy
     

Źródło: MamaLife

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News